Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE
FALSE
TRUE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

Siemens katı meyve sıkacağı ile sağlıklı bir kışa hazırlanın

Soğuk kış günlerinde, hastalıklara karşı vücut direncini artıracak vitamin deposu meyve suları Siemens ME200C0TR katı meyve sıkacağı ile haz...

Soğuk kış günlerinde, hastalıklara karşı vücut direncini artıracak vitamin deposu meyve suları Siemens ME200C0TR katı meyve sıkacağı ile hazırlanacak. 

Siemens’in kullanımı kolay ve güvenli, beyaz ve vişne kırmızı renkleri ile göz alan yeni katı meyve sıkacağı mutfaklardaki yerini almaya hazır.

Soğukların kendini göstermesi ile birlikte soğuk algınlıkları, hastalıklar kapıyı çalmadan vitamin deposu meyve suları ile önlem almak isteyenlerin yardımcısı Siemens ME200C0TR katı meyve sıkacağı olacak. Siemens ME200C0TR katı meyve sıkacağı ile hastalıklara karşı vücut direncini artırmak için çeşitli meyve suları ve karışımlar hazırlamak çok kolay .

Siemens ME200C0TR katı meyve sıkacağı üstün performans ve kaliteyi mükemmel bir tasarımla birleştiriyor. Yenilikçi Aktif Motor sistemi, bütün parçalar doğru şekilde monte edilmeden cihazın çalışmasını önlediği için, son derece emniyetli ve pratik bir kullanım imkanı sunuyor.

Kaymayı önleyen vakumlu ayaklar sarsıntıyı önlüyor, meyve suyu etrafa sıçramıyor, mutfak tezgahına dökülmüyor. Yüksek performans sağlayan 700 W motor gücü ve beyaz ve vişne kırmızısı renklere sahip estetik tasarımı ile dikkat çeken katı meyve sıkacağının geniş meyve ve sebze besleme ağzı, meyvelerin bütün olarak sıkılabilmesini sağlıyor. Siemens ME200C0TR katı meyve sıkacağının yumuşak ve sert meyveler için iki farklı çalışma hız ayarı bulunuyor. Siemens katı meyve sıkacağının tüm parçaları ve aksesuarları çıkarılarak bulaşık makinesinde yıkanabiliyor. Böylece kolayca temizleniyor.

Siemens ME200C0TR katı meyve sıkacağının paslanmaz çelik mikro gözenekli süzgeci ile meyve ve sebzeler son damlasına kadar hızlı ve verimli bir şekilde sıkılıyor. Ünite ağzının paslanmaz çelik olması, uzun ömürlü ve güvenli bir kullanım imkanı sunuyor. Dayanıklı alüminyum kıskaçları sayesinde güvenli ve sızıntısız bir kapak sistemine sahip olan makine, otomatik posa atma işlemi ile önemli bir kullanım kolaylığı sağlıyor. Çıkartılabilen yüksek kapasiteli posa kabı, köpük ayraçlı kap,kablo dolama yeri, Siemens ME200C0TR katı meyve sıkacağının öne çıkan özellikleri arasında yer alıyor.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Önizle

Hiç yorum yok

Tanıtım Yazısı | Reklam Haber
Bumerang - Yazarkafe