Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE
FALSE
TRUE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

"Çaysever" ile çayın tadına doyum olmuyor

Karaca paylaşılan anları unutulmaz kılmaya ve çoğaltmaya yönelik ürünleriyle özel anlara tanıklık ederken demlikleri ve çay makineleri ile T...

Karaca paylaşılan anları unutulmaz kılmaya ve çoğaltmaya yönelik ürünleriyle özel anlara tanıklık ederken demlikleri ve çay makineleri ile Türkiye’de çay demleme kültürünün önemli bir parçası olmaya da devam ediyor. Kış soğuklarının kapımız olduğu şu günlerde en çok tüketilen içeceklerde ilk sıralarda gelen çayı demlemek de maharet istiyor.

Karaca çay severlere keyifle içecekleri, iyi demlenmiş bir çay hazırlayabilmeleri için Çay sever Çay Makinasını sunuyor. Çay Sever Çay Makinesi 15 dakikada demlediği ideal çay ile hem içinizi ısıtıyor hem de vazgeçilmez çay lezzetini derinden hissetmenizi sağlıyor. Çay Sever Çay Makinesi, çay demlendiğinde sesli olarak haber vermekle kalmıyor bayatladığında da ikaz ışığı ile uyarıyor.

Kış aylarında, kalabalık aileler, misafirlerle dolup taşan sofralar Karaca Çay Sever’in çay demlemedeki uzmanlığına tanıklık ediyor. Karaca Çay Sever, geniş aileler, davetler ve sofra buluşmaları için tadı damaklarda iz bırakacak çayı ile iddiasını ortaya koyuyor. Çay Sever Çay Makinesi, ev sohbetlerinin, yemek sonrası keyif anlarının, en sıcak dost meclislerinin, toplantıların ve uzun çalışma saatlerinin vazgeçilmezi oluyor.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Önizle

Hiç yorum yok