Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE
FALSE
TRUE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

Kuzumuzu kimler istedi ama kısmet sizeymiş!

Toklu Çiftliği Kasap ve Izgara, lezzet meraklılarının en iddialı mekânlarından biri olmak üzere Çekmeköy’de açıldı.  Deutsche Bank ve Unicre...

Toklu Çiftliği Kasap ve Izgara, lezzet meraklılarının en iddialı mekânlarından biri olmak üzere Çekmeköy’de açıldı. 

Deutsche Bank ve Unicredit gibi şirketlerde yıllarca yöneticilik yapan Levend İşanlar’ın, kendisinin de üyesi olduğu Toklu ailesinin 150 yıllık geleneğine katkıda bulunarak hayata geçirdiği Toklu Çiftliği, mütevazı görünümlü mekânında kendi çiftliğinden direkt sofranıza gelen ızgara etleri ile damak çatlatıyor.

Toklu Çiftliği’nin eğlenerek inceleyeceğiniz mönüsünde yer alan Dana (Dananın daniskası), Talaş (vejetaryenler için iyi pişmiş yaprak şeklinde antrikot), Karski (Sırt şiş, bu lezzetin sırtı yere gelmez), Külbastı (Dile damağa kolbastı oynatır), Köfte (Serin meralardan, kızgın ızgaralara), Dry Aged (Amerikan Damak Akademisi), Obama’nın Tercihi Newyork Steak, T-bone azmanı Porterhouse, Ceyar’ın anısına Dallas dana pirzola, Yüzyıllık Izgaralık Merquez Sosis, Közde iri mantar (Şirinlere toplu konut) gibi alternatiflerden istediğinizi seçebilirsiniz, yolunuz hep lezzete çıkacak. Oradaysa eski yatırım bankacısı Levend İşanlar ile Bursa’dan Bulgaristan’a, kuzulardan borsaya yakın ekonomi tarihimizin anılarıyla dolu tatlı bir sohbeti dondurmalı bir “gerçek Kemalpaşa tatlısı” ile noktalayabilirsiniz. Damağınızda yaşayacağınız mutluluk, aldığınız kalorilerin vicdan azabını silip süpürecek.

Toklu Çiftliği Kasap ve Izgara’da yiyeceğiniz ve satın alabileceğiniz tüm dana ve kuzu etleri ailenin 150 yıllık hayvan yetiştirme geleneğine uygun olarak tamamen doğal yöntemlerle yetiştirilen hayvanlardan elde ediliyor ve et meraklılarına aracısız ve soğuk zinciri bozmadan ulaşıyor. Levend İşanlar, Toklu Çiftliği’nin asla devasa bir et kombinası olmayacağını, kendi doğal merasında Yeşil Bursa’nın Ocaklı Köyü meralarında taze otlar ve has Eskişehir arpasıyla itina ve özveriyle yetiştirdiği hayvanlarını sınırlı sayıda “meraklısına” ulaştırarak, butik kalacağını belirtiyor.


Eski Kasap Oktay Usta’nın yerinde Oktay Usta ve eski ekibiyle açılan Toklu Çiftliği’nde satın alacağınız eti kendiniz seçebileceğiniz gibi telefonla da sipariş verebiliyorsunuz. Toklu Çiftliği ayrıca açık hava barbekü partileriniz için mangal ustası ve mangalı ile gelerek damaktan başlayıp dilden dile dolaşacak bir davet hazırlamanızı sağlayabiliyor.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Önizle

Hiç yorum yok