Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE
FALSE
TRUE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

Ege'nin Şifalı Lezzeti Gümüş Şişelerde!..

Doğanın bereketi ve zeytinyağının şifalı lezzeti sofranıza TARİŞ “İlk Hasat 2014 Natürel Birinci” ile geliyor. Ege’nin ışıltılı doğasına yak...

Doğanın bereketi ve zeytinyağının şifalı lezzeti sofranıza

TARİŞ “İlk Hasat 2014 Natürel Birinci” ile geliyor. Ege’nin ışıltılı doğasına yakışır biçimde gümüş şişelerde sunulan İlk Hasat 2014 Naturel Birinci, sağlık ve lezzetin mucizevi bir buluşması…

Bahar aylarına girdiğimiz bu keyifli günlerde, TARİŞ’ten sofralara çok özel ve çok hafif bir zeytinyağı geliyor; TARİŞ İlk Hasat 2014 Natürel Birinci. Ege’nin bereketli topraklarında yetişen zeytinler, hasadın ilk günlerinde, daha yere düşmeden toplandı ve sabah ışığının çiy taneleri gibi damla damla sızdırılarak TARİŞ’in gümüş şişelerine dolduruldu.

1915’ten beri müşterilerini hakiki Ege zeytinyağı ile buluşturan TARİŞ, doğanın armağanlarını titizlikle işleyerek yarattığı farklı ve özel ürünleriyle, zeytinyağı kültürünü geliştirmeye devam ediyor. Bu yılın özel ürünü ise gümüş şişelerde sunulan İlk Hasat 2014 Naturel Birinci. Bu yeni ürün; en çok 2.0 yağ asit oranıyla daha aromatik ve asit oranı daha yüksek olduğu için hem çok doğal hem de doğanın sunduğu şifayı ve lezzeti, aynı oranda yemeklerinizle buluşturuyor. İşte bu yüzden de gurmelerin ve damak zevkine düşkün olanların ilk tercihi olmaya aday.

Ege’nin ışıltılı tazeliğini gümüş şişelerde sunan TARİŞ İlk Hasat 2014 Naturel Birinci, bahar sofralarının yıldızı, yemek davetlerinde ise yıldızlara yaraşır bir hediye olacak.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Önizle

Hiç yorum yok