Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE
FALSE
TRUE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

Ankastre ocakta şıklık ve esnek kullanım olanağı bir arada!

Bosch PPS916B91E gazlı sert cam ankastre ocak, 90 cm’lik genişliğiyle misafir ağırlamayı sevenlerin ve kalabalık ailelerin hayatını kolaylaş...

Bosch PPS916B91E gazlı sert cam ankastre ocak, 90 cm’lik genişliğiyle misafir ağırlamayı sevenlerin ve kalabalık ailelerin hayatını kolaylaştırıyor. Dökme demir ocak ızgarası ile yüksek stabilite ve sağlamlık sunan ankastre ocak, wok gözü ve kolay temizlenme özelliği ile mutfaklarda yeni bir dönemin habercisi oluyor.

Doğa dostu teknolojileriyle gelecek nesilleri düşünen, doğal kaynakları korurken aynı zamanda tüketicilerinin hayatını kolaylaştıran Bosch Ev Aletleri, PPS916B91E gazlı sert cam ankastre ocak ile şıklık ve esnek kullanım olanağını bir araya getiriyor. Ürün, çoğunluğu 60-70 cm genişliğinde olan ankastre gazlı ocaklar arasında büyük boyutları ile öne çıkıyor. Esnek kullanım olanağı sunan 90 cm’lik genişliğiyle, misafir ağırlamayı sevenlerin ve kalabalık ailelerin hayatını kolaylaştırıyor. Toplam 5 ocak gözü sayesinde birkaç farklı yemeği aynı anda pişirmek ya da büyük tencereler kullanmak isteyenlerin yüzünü güldürüyor.

Sert cam yüzeyi sayesinde çizilme ve darbelere dayanaklı olan PPS916B91E ankastre ocak, pürüzsüz bir cam yüzeye sahip. Dökme demir ocak ızgaraları, yüksek stabilite ve sağlamlık sunuyor. Ocağın sol tarafında wok kullanımı için özel olarak geliştirilmiş geniş bir göz bulunuyor. Diğer ocak gözlerinden farklı olarak iki halkadan oluşan wok gözü ile 4kW’a varan daha güçlü ısıda pişirme elde ediliyor.

Bosch PPS916B91E ankastre ocağın, ızgaraları birbirinden bağımsız 5 parçadan oluşuyor; kullanıcılar diledikleri zaman bu parçaları çıkarıp bulaşık makinesinde kolayca temizleyebiliyorlar. Ocağın tezgaha sıfır montajı yapılabildiği için tezgahta herhangi bir yükselti kalmıyor, bu sayede şık bir görünüm sağlanıyor. Kendinden kumandalı PPS916B91E ankastre ocağın, çizilme ve darbelere dayanıklı siyah cam yüzeyi de zahmetsiz temizlik elde edilmesine olanak tanıyor.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Önizle

Hiç yorum yok

Tanıtım Yazısı | Reklam Haber
Bumerang - Yazarkafe