Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE
FALSE
TRUE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

Kelebek Mutfak, ‘Lydia&Myra’ ile evlere canlılık getiriyor

Kullanıcıya ve mekana özel tasarımlarıyla mutfakları keyifli bir yaşam alanına dönüştüren Kelebek Mutfak, cesareti yansıtan kırmızı ile masu...

Kullanıcıya ve mekana özel tasarımlarıyla mutfakları keyifli bir yaşam alanına dönüştüren Kelebek Mutfak, cesareti yansıtan kırmızı ile masumiyetin sembolü beyazı buluşturduğu ‘Lydia&Myra’ koleksiyonu ile evinizi renklendiriyor.

Dinamik tasarımları ve tüketiciye özel çözümleriyle mutfak dizaynına modern bir bakış açısı kazandıran Kelebek Mutfak; ‘Lydia&Myra HG Beyaz&Kırmızı’ modeli ile kullanıcıya heyecan veren mutfaklar yaratıyor. Kullanışlı detayların uyumlu renklerle buluştuğu Lydia&Myra’nın estetik ve işlevsel kırmızı cam kapakları, camın doğal yapısı sayesinde kolayca temizlenebiliyor. Görselliğin üst düzeyde tutulduğu Lydia&Myra, şık bir mutfakta keyifli vakit geçirmek isteyenlerin hayallerini gerçekleştiriyor.

İşlevsel tasarımı ile kullanıcıların hayatını kolaylaştıran koleksiyon, kullanıcılara daha çok zaman kazandırırken, mutfakta fazla vakit geçirenlerin de daha az yorulmalarını sağlıyor. Kaliteli mobilya donanımının kullanıldığı koleksiyonun, kaydırmaz zemine ve yavaş kapanma özelliğine sahip, 60 cm genişliğindeki kiler dolabı, kullanıcının rahatlıkla uzanabileceği alana çekilebiliyor. Bu sistem ile kullanıcının eğilmesi ve diz çökmesi gibi zorlayıcı hareketleri de en aza indirgenmiş oluyor.

Koleksiyonun çarpmayı önleyen ‘stopper’ sistemi ve kapak menteşelerinin dayanıklılığı, kapaklar 60 bin kez açılıp kapanarak test edildi. Yavaş ve kendiliğinden kapanan çekmecelerin içerisinde ise kaşıklık, tabaklık, şişelik gibi sürpriz aksesuarlar da yer alıyor. Ayrıca farklı kapak ve kulp seçeneklerinin sunulduğu koleksiyon, sahip olduğu zengin kapak çeşidi sayesinde ister köşeli, ister düz, her türlü mekana uyum sağlıyor.


Zengin modül, renk ve aksesuarları ile kişiye ve mekana özel üretilebilen koleksiyonun fiyatının projeye göre değişiklik göstermesi; zevkine ve evine uyum sağlayan mutfak hayali kuran tüketicilerin özellikle ilgisini çekiyor. Kelebek Mutfak’ın tüm ürünleri gibi Lydia&Myra koleksiyonu da, insan sağlığını tehlikeye atmayan ve çevre faktörünü ön planda tutan Avrupa Kalite Standardı’na uygun malzemeler kullanılarak üretiliyor.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Önizle

Hiç yorum yok