Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE
FALSE
TRUE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

Bernardo ‘Davet Sofraları’nın Kitabını Yazdı

Son zamanların trendi yemek kitaplarına Bernardo’dan sofra ve mutfakları süsleyecek farklı bir yorum geldi.  Bernardo vitrinlerinde yerini a...

Son zamanların trendi yemek kitaplarına Bernardo’dan sofra ve mutfakları süsleyecek farklı bir yorum geldi. 

Bernardo vitrinlerinde yerini alan ‘’Davet Sofraları’’ kitabı, nişandan diş buğdayı sofrasına kadar dokuz farklı davet temasıyla şık sofralar yaratmanın ve farklı lezzetlerin sırrını veriyor.

Bernardo, Türkiye’de yayıncılık alanında bir ilke imza atarak dokuz farklı davet sofrası tasarımı, örnek mönü ve tariflerinin yer aldığı “Davet Sofraları” kitabını meraklıları ile buluşturuyor. Farklı geleneklerdeki davet sofralarını işleyen kitap, dokuz bölümden oluşuyor. Bernardo Davet Sofraları Kitabında kahvaltı sofrası, nişan sofrası, 5 çayı daveti, balık sofrası, bayram sofrası, diş buğdayı sofrası, doğum günü sofrası, makarna partisi sofrası ve yılbaşı sofrası gibi örnek masa tasarımları, mönü ve tarifleri yer alıyor.

Bernardo mağazalarından temin edilebilecek Davet Sofraları kitabında; her bölümde planlamadan sunuma, mönü hazırlığından sofra takımları seçimine, servis takımlarından kadeh seçimine; dekoratif ipuçlarından şık detaylara kadar sofra düzenlemesinin tüm incelikleri, sofralara uygun tariflerle birlikte anlatılıyor. Yemek stilistliğini Ayşe Karatay’ın, dekorasyon stilistliğini ise Ebru Kılıç Solmaz’ın yaptığı kitabın fotoğrafları Süleyman Kaçar imzalı.
Fav

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Önizle

Hiç yorum yok