Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE
FALSE
TRUE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

Çiğ Köftede Lezzetin Sırrı

Türk damak zevkine en uygun lezzetler arasında yer alan etsiz çiğ köfte, sağlıklı ve doyurucu özelliğiyle günün her saatinde severek tüketil...

Türk damak zevkine en uygun lezzetler arasında yer alan etsiz çiğ köfte, sağlıklı ve doyurucu özelliğiyle günün her saatinde severek tüketiliyor. 

Etsiz çiğ köfte denince akla ilk gelen markalardan OSES, lezzetli çiğ köfteyi yöresel malzemelerle birlikte 40 çeşit baharatla harmanlayarak sofralara getiriyor.

Günümüzde fast food zincirinin bir parçası haline gelen ve her yaşın severek tükettiği çiğ köftenin lezzetini kalitesi belirliyor. Herkes tarafından sevilen çiğ köftenin lezzetinin sırrı malzemelerinden geçiyor. OSES, kendine özgü formülüyle birinci sınıf malzemelerden ürettiği tadı benzersiz çiğ köfteleri sofralarımıza taşıyor.

Lezzetli çiğ köftenin sırrını OSES Yönetim Kurulu Başkanı Osman Yaşar “Çiğ köftenin lezzet sırlarının başında formülünün yanı sıra malzeme kalitesi geliyor. Çiğ köfteyi bulgurdan salçaya, cevizden mısır özü yağına her bir malzemeyi kendi yöresinden getirerek, 40 çeşit baharatla harmanlayıp sofralara ulaştırıyoruz. Doğal ve yöresel malzemelerden ve sağlık standartlarına dikkat edilerek üretilen OSES çiğ köfte, lavaştan sosuna kadar tüm üretim sürecini özel denetleme sistemiyle sağlık standartlarına uygun olarak üretiyor.” dedi.
Fav

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Önizle

Hiç yorum yok

Tanıtım Yazısı | Reklam Haber
Bumerang - Yazarkafe