Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE
FALSE
TRUE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

​Türkiye’nin en sevilen süt ürünleri markası

“Türkiye’nin Lovemark’ları 2015” araştırması kapsamında bu yıl ilk kez tüketicilere en sevdikleri süt ve süt ürünleri markası soruldu. Sütaş...

“Türkiye’nin Lovemark’ları 2015” araştırması kapsamında bu yıl ilk kez tüketicilere en sevdikleri süt ve süt ürünleri markası soruldu. Sütaş, süt ve süt ürünleri kategorisinde Türkiye’nin en sevilen markası seçildi.

MediaCat-Ipsos işbirliğiyle bu yıl sekizinci kez gerçekleştirilen Türk tüketicisinin en sevdiği markaları belirleyen Türkiye’nin Lovemark’ları 2015 Araştırması’nın sonuçları ilan edildi.

4 Mayıs – 21 Haziran 2015 tarihleri arasında gerçekleştirilen araştırmada, Türkiye’yi temsil edecek şekilde 12 kentte, 15-55 yaş arasında kadın ve erkek toplam 2.000 kişiyle görüşüldü.

Halkın en çok sevdiği ve saydığı markaları belirleyen, insanların kolay kolay vazgeçemeyeceği, hayatından çıkaramayacağı markaları anlamak amacıyla geliştirilen araştırma kapsamında bu yıl ilk kez tüketicilere en sevdikleri süt ve süt ürünleri markası soruldu.

“Türkiye’nin Lovemark’ları 2015 Araştırması”nın sonuçlarına göre süt ve süt ürünleri kategorisinde Sütaş, Türkiye’nin en sevilen markası seçildi. "Türkiye'nin Lovemark’ları" araştırmasının ödül töreni, Kasım ayında düzenlenecek Brandweek İstanbul kapsamında İstanbul Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilecek.

Lovemark Hakkında:  Tüketici olarak hepimiz farklı sektörlerde boy gösteren birçok marka arasından güvendiğimizi ve/veya kendimize yakın hissettiğimizi seçiyoruz. Bazı markalar için bu seçimimiz zamana ve şartlara göre değişiklik gösterebiliyor. Bazı markalara karşı ise ne olursa olsun, tüm etmenlerden bağımsız olarak bağlılık hissediyoruz. İşte tutku ile bağlanılan ve alternatiflerinin hiç düşünülmediği bu tarz markalar Lovemark olarak adlandırılıyor.
Fav

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Önizle

Hiç yorum yok