Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE
FALSE
TRUE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

Yılda 20 milyon adet kahve bardağı

Türkiye’nin lider markası Paşabahçe, bu yıl da ana sponsoru olduğu İstanbul Coffee Festival’de kahve severlerle buluşuyor.  Ürün gamında 60’...

Türkiye’nin lider markası Paşabahçe, bu yıl da ana sponsoru olduğu İstanbul Coffee Festival’de kahve severlerle buluşuyor. 


Ürün gamında 60’ın üzerinde cam kahve bardağı çeşidi yer alan Paşabahçe’nin Pazarlama Grup Müdürü Ülkü Berna, festivalde dört yeni kahve bardağını daha ziyaretçilerin beğenisine sunduklarını belirterek, “Ülkemizde kahve konusundaki merak dünyaya paralel olarak artıyor. Türkiye’de yılda 20 milyon adetten fazla kahve bardağı satıyoruz” diye konuştu.

Ürünleriyle ülkemizde kahve kültürünün vazgeçilmez bir parçası olan Paşabahçe, bu yıl ikinci kez düzenlenen İstanbul Coffee Festival’de camın berraklığında yepyeni bir deneyim yaşatan dört yeni kahve bardağını da ziyaretçilerin beğenisine sunuyor.

Haydarpaşa Garı’nda 22-25 Ekim 2015 tarihleri arasında düzenlenen İstanbul Coffee Festival’in iki yıldır ana sponsoru olan Paşabahçe’nin keyifli standı kahveyi iyi bardakta içmek isteyen çok sayıda ziyaretçi ağırlıyor. Paşabahçe, standını ziyaret eden kahve severlere festivalde ilk kez tanıttığı cam bardaklarıyla espresso ve Türk kahvesi ikramları yapıyor. Yeni cam Türk kahvesi bardağı aroma yoğunlaştırıcı özel ağız tasarımı ile kahveden alınan hazzı artırırken espresso bardağı da kalınlaşan duvarları ile soğumayı yavaşlatıyor. Festival alanında ayrıca Paşabahçe Mağazaları’nın ‘Kahveye Yolculuk’ temalı özel enstalasyon çalışması da yer alıyor.

“İlk kahve yanı su bardağını Paşabahçe tasarladı”
Paşabahçe Pazarlama Grup Müdürü Ülkü Berna, her içeceğin tadını ve aromasını daha iyi hissedebilmek amacıyla kendisine özel olarak tasarlanmış bardaklarda içilmesi için cama farklı yorumlar kattıklarını belirterek, “Sunduğu ürünlerle ülkemizde kahve kültürünün vazgeçilmez bir parçası olan Paşabahçe aynı zamanda ilk kahve yanı su bardağını da tasarlayan marka” dedi.

Türk kahvesi sunumlarında yıllardır Paşabahçe likör bardakları kullanıldığını hatırlatan Ülkü Berna, şöyle konuştu: “Yöresel lezzetimiz mırra da Paşabahçe’nin cam bardaklarında içiliyor. Hedefimiz, Türk kahvesinin doğru deneyimlenmesi için uzmanlar tarafından özel olarak geliştirilen cam bardaklarımızı da Türk kahvesi deneyiminin vazgeçilmez bir parçası haline getirmek. Festivalde lansmanını yaptığımız yeni Türk kahvesi bardağımız da kahve keyfini ikiye katlamak amacıyla ‘duble’ hacimde tasarlandı. Türk kahvesinin telvesini tutması ve saklaması için daralan özel bir forma sahip yeni bardağımız, geniş ağzı sayesinde gerek sunum, gerekse tadım açısından bol köpüklü bir Türk kahvesinin keyfini tüm tiryakilere yaşatacak.”

“Paşabahçe’nin 60’ın üzerinde kahve bardağı çeşidi var”
Kahve kültürünün dünyada üçüncü dalga kahve akımı olarak adlandırılan “kahveye saygı duymak, taktir etmek” yönünde geliştiğini anlatan Ülkü Berna, “Türkiye’de de kahve konusundaki merak dünyaya paralel olarak artıyor. Biz de bu geliştirdiğimiz yeni ürünler ve geniş ürün gamımızla kahve severlere sürekli farklı deneyimler sunuyoruz. Türkiye pazarında yılda 20 milyon adetten fazla kahve bardağı satıyoruz” diye konuştu.

Paşabahçe’nin ürün portföyünde her türlü kahve çeşidi için farklı tasarımlarda 60’ın üzerinde ürün bulunduğuna dikkat çeken Ülkü Berna, “Kahve bardağı ürün çeşidimiz son iki yılda iki katına ulaşmış olmakla birlikte, bardağın yanı sıra kahve yanı su bardağı, sunum tabakları, tepsiler gibi kahve keyfini artıran bir çok farklı yardımcı ürünleri de kahve severlerin beğenisine sunuyoruz” dedi.
Fav

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Önizle

Hiç yorum yok