Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE
FALSE
TRUE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

'Multivitamin Deposu' ile enerjiniz hiç düşmesin

Sağlıklı ve güzel görünmek için vücudumuza her zamankinden daha iyi bakmak zorunda olduğumuz havaların soğumaya başladığı bu aylarda, en öne...

Sağlıklı ve güzel görünmek için vücudumuza her zamankinden daha iyi bakmak zorunda olduğumuz havaların soğumaya başladığı bu aylarda, en önemli kural susuz kalmamak. Hatta daha da etkilisi maden susuz kalmamak!

Meyve aromalı maden suyunun öncüsü Freşa Extra Multivitaminli Elma aromalı maden suyu kış aylarında vücudunuzun en büyük koruyucusu olmaya aday.

Freşa, dünyanın en sağlıklı ve yararlı içeceklerinin başında gelen maden suyuna multivitamin ekleyerek, daha da sağlıklı bir hale dönüştürdü. Elma aromalı maden suyunun içeriğindeki vitaminler sayesinde vücudun günlük vitamin ihtiyacının önemli bir kısmını karşılamakta.

Birbirinden lezzetli meyve aromaları ve doğal zengin mineralli yapısı ile sağlıklı bir ferahlama sağlayan Freşa; İnegöl Kurşunlu Beldesi ve Giresun İnişdibi Kaynağı’ndaki Freşa tesislerinde Fresher Meyveli Vitaminli İçecekleri’ni, Freşa C Plus Vitaminli Doğal Maden Suyu ’nu, Freşa Extra Multivitaminli Doğal Maden Suları’nı, Freşa Meyve Aromalı Doğal Maden Suları’nı ve İnişdibi Doğal Maden Suyu’nu üreterek Avrupa, Amerika ve Asya ülkeleri ile buluşturuyor.
Fav

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Önizle

Hiç yorum yok