Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE
FALSE
TRUE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

Dekton®'un ilk çevre dostu ürün serisi: Trilium

Dünyanın lider kuvars üreticisi Cosentino Group tarafından sunulan Dekton®’un yeni geliştirilen ürünü Trilium, ilk çevre dostu ürün olma öze...

Dünyanın lider kuvars üreticisi Cosentino Group tarafından sunulan Dekton®’un yeni geliştirilen ürünü Trilium, ilk çevre dostu ürün olma özelliği ile dikkat çekiyor. Pürüzsüz ve zarif dokusuyla benzersiz bir tasarım sunan Trilium, yüzeylerde estetik ve yüksek performansın mükemmel uyumunu sergiliyor

Yenilikçi yüzey üretiminde dünya lideri Cosentino Group, doğaya olan bağlılığını ve sürdürülebilirlik misyonunu ileri teknoloji ultrakompakt yüzeylerin sunulduğu ürün yelpazesi Dekton®’un Trilium rengi ile gösteriyor. Ar-Ge departmanının çalışmaları doğrultusunda ilk çevre dostu ürün olan Trilium, mükemmel tasarım ve benzersiz performansı bir arada sunuyor. Üretim sürecinde geri dönüştürülmüş malzemelerin de kullanıldığı ve bu sayede doğa dostu ürün grubunda yer alan Trilium, yüksek dayanıklılık özelliğine sahip dokusu ile uzun süre kullanım sağlıyor.

Eskitilmiş oksitli çelik görünümlü Dekton® Trilium, açık ve koyu tonların öne çıktığı, gri ve siyah volkanik renklerinin çekici karışımına dayanan gerçekçi, oksitlenmiş bir efekte sahip. Trilium‘da kullanılan metalik görünümlü yüzey olağanüstü pürüzsüz ve zarif bir doku sunarken, yüzey üzerinde yapılan tüm çalışmaları keyfe dönüştürüyor.

Ayrıca Trilium, Dekton®’un dünya genelindeki tasarımcı ve mimarlara modern ve işlevsel seçenekler sağlayan renk serisi Tech, koleksiyonun bir parçası olarak yer alıyor. Keranium, Kadum, Strato, Keon ve Blanc Concrete gibi renkler de Tech koleksiyonunda olan diğer özel renkler arasında bulunuyor.
Fav

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Önizle

Hiç yorum yok