Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE
FALSE
TRUE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

Meşhur Siyez Bulguru Üretiyor

Türkiye'nin çeşitli illerinde 24 yıl Matematik öğretmenliği ve idarecilik yaptıktan sonra hayatını doğaya ve doğal olana adayan başarılı...

Türkiye'nin çeşitli illerinde 24 yıl Matematik öğretmenliği ve idarecilik yaptıktan sonra hayatını doğaya ve doğal olana adayan başarılı kadınlar listesinde KAGİDER 1. ödülünü elinde tutan kadın girişimci İksir Sema Aydın, oksijen deposu olarak da bilinen Daday'da kendi çiftliğini kurarak Türkiye'nin her yerinden insanlara doğal tarım ile şifalı ve sağlıklı ürünler dağıtıyor. 


10 bin yıllık bir geçmişe sahip olan ve bulgurun şahı olarak nitelendirilen şifa deposu meşhur Siyez Bulguru üreten başarılı girişimci İksir Sema Aydın, Siyez bulguru taleplerine yetişemediğini belirtiyor.

10 BİN YILLIK GEÇMİŞİYLE MEŞHUR SİYEZ BULGURU ÜRETİYOR

Başarılı öğretmen ve kadın girişimci İksir Sema Aydın, doğup büyüdüğü topraklar olan Daday'da kurduğu tatil ve yaşam kasabası ile adından sıkça söz ettirmişti. Kasaba kuran kadın olarak tanınan Aydın, KAGİDER 1.lik ödülünü ve Ekonomist / Capital Dergileri 2.lik ödülünü elinde tutan başarılı bir kadın.

Özellikle anne ve çocuklar, ve doğal ürüne ihtiyaç duyan hasta insanlar başta olmak üzere herkese doğal olanı sunmayı hedefleyen başarılı kadın girişimci, kolları sıvayıp topraktan sofraya felsefesiyle kendi çiftliğini kurdu.

Topraktan şifa fışkıran bu İksirli Çiftlik'te, meyveden sebzeye, hayvansal ürünlerden reçellere, marmelatlardan tarhanaya, turşulardan meşhur siyez bulguruna kadar onlarca çeşit ürünü ve gıdayı topraktan elde edildiği gibi olağanca doğallığıyla tüketiciye sunan kadın girişimci İksir Sema Aydın, ''Unutulmaya yüz tutmuş on bin yıllık geçmişiyle meşhur siyez bulgurunu İksirli Çiftlik topraklarında tekrar insanlarla buluşturmaktan çok mutluyum'' diyor.
Fav

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Önizle

Hiç yorum yok

Tanıtım Yazısı | Reklam Haber
Bumerang - Yazarkafe