Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE
FALSE
TRUE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

Hijyenik mutfakların püf noktası

Dünyanın en büyük kuvars üreticisi Cosentino Group, üstün koruma sağlayan Silestone® mutfak yüzeyleri ile hijyeni mutfaklara taşıyor. Üretim...

Dünyanın en büyük kuvars üreticisi Cosentino Group, üstün koruma sağlayan Silestone® mutfak yüzeyleri ile hijyeni mutfaklara taşıyor. Üretim sırasında malzemenin yapısına anti bakteriyel özelliği kazadırılan Silestone®, mutfaklarda hijyenik bir kullanım alanı oluşturuyor

Modern mutfakları estetik, zarafet ve üstün teknoloji ile bir araya getiren Silestone®, mutfakların vazgeçilmezi oluyor. Yüzde 93 doğal kuvarstan oluşan, Silestone® çizilmeye karşı dayanıklılığı ile ön plana çıkıyor. Sağlamlığı ile mutfaklarda gönül rahatlığı ile kullanılan Silestone® yüzeyler, asitlere karşı direnci ve leke tutmama özellikleriyle de göz dolduruyor.

Üretim aşamasında son jenerasyon gümüş iyonlarının kullanılmasıyla anti bakteriyel özellik kazanan Silestone®, üzerinde bulunan bakterilerin hücre yapılarına zarar vererek üremelerini engelliyor. Gözeneksiz bir yapıya sahip olan Silestone®, kahve, şarap, makyaj malzemesi ve başka birçok gündelik ürünlerden kaynaklanan lekelere karşı da maksimum koruma sağlıyor. Mermer veya granit gibi tezgâhlara oranla çok daha sağlam ve kullanışlı olan Silestone®, girdiği her mutfağa değer katıyor. Cosentino Group tarafından geliştirilen ve benzersiz bir anti bakteriyel formüle sahip tek marka olan Silestone®, 60’tan fazla renkte, üç farklı yüzey dokusuyla çeşitli formlarda üretilerek mutfaklardaki çeşitliliği artırıyor.

Silestone® by Cosentino Hakkında  
Silestone® %90 doğal kuvarstan oluşan, dünyanın önde gelen kuvars yüzey markasıdır. Bu ileri teknoloji malzeme leke, darbe, çizik direncine ve düşük su emme özelliklerine sahiptir. Ayrıca başka malzemelerde olmayan bakterilerin gelişmesini önleyici özelliği, çoklu ürün garantisi ve sertifikası, üstün servis hizmeti, Cosentino Group kalitesine ve sorumluluk anlayışına sahiptir. 60’dan fazla renkte, üç dokuda ve birkaç farklı formatta üretilen Silestone®, geniş ölçülerde üretilen ve ek yeri olmayan çok yönlü bir üründür. Bu özellikleriyle Silestone® yüzeyler mutfak, banyo ve otel, restoran ve laboratuvar vs. gibi yüksek beklentili binalar için son derece uygundur.
Silestone® ayrıca geri dönüşümlü Eco Line serisi ile sürdürülebilir inşaat ve tasarım için yeni bir standart oluşturmaktadır. Eco Line ürünleri en az %50 geri dönüşümlü malzemeden üretilmektedir. Bu öncü ve çevreye duyarlı ürün, doğal kaynakları duyarlı bir şekilde kullanarak şık tasarım ve mükemmel performans sunmaktadır.
Silestone® Dubai-Burj Al Arab, Londra-Wembley Stadyumu, Barcelona- Jean Nouvel’in Agbar Kulesi ve Madrid- Telefónica prestij mağazası gibi dünyanın en eşsiz yapılarında kullanılmaktadır. Ayrıca San Sebastian’daki Basque Culinary Center ile en dikkat çekici restoranlardan David Muñoz’nun DiverXO, Andoni Luis Aduriz’in Rentería’daki Mugaritz, Dani Garcia’nın Marbella’daki Calima ve Sergi Arola’nın Madrid’deki Gastró Arola’nın prestijli mutfaklarında bulunuyor. Jose Andrés gibi uluslararası üne sahip şefler en özel tariflerini Silestone® tezgahlarda hazırlamıştır. Cosentino Group 2011 yılından bugüne Dünyanın En İyi 50 Restoranı’nın ve 2015 yılında da “Takip Edilmesi Gereken Ödülü”nün sponsorudur.
Silestone® aynı zamanda dünyanın en büyük reklam etkinliği olan Super Bowl’da 2005 yılında yer alarak, burada reklam veren ilk İspanyol markası olmuştur. Silestone® o yıldan bugüne NBA Houston Rockets takımının da ana sponsorları arasında yer alıyor. Silestone® hali hazırda İspanyol birinci futbol ligi takımlarından Unión Deportiva Almería’nın da sponsorudur.
Kuvars yüzeylerin öncü markası Silestone® global taş endüstrisinde bir devrim yapmış ve zaman içerisinde durdurulamayan başarısı ile başta Amerika, İspanya ve İngiltere olmak üzere dünyanın önde gelen markası olmuştur.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Önizle

Hiç yorum yok