Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE
FALSE
TRUE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

Bertazzoni ile Eski Kışları Anma Zamanı

Yaşama değer katan fikirlerin hayat bulduğu Enplus Mağazaları’nda tüketicisiyle buluşan Bertazzoni Kuzine Fırınlar, odun fırınlarından ilham...

Yaşama değer katan fikirlerin hayat bulduğu Enplus Mağazaları’nda tüketicisiyle buluşan Bertazzoni Kuzine Fırınlar, odun fırınlarından ilham alınan tasarımı ile mutfaklarda zarafet, kalite ve nostaljiyi yaşatıyor. Eski kışları özleyenler, Enplus Mağazaları’nda bir araya geliyor.

Enplus Mağazaları, 1882 yılından bu yana tasarım ve teknolojisinde kusursuz detaylar sunan İtalyan markası Bertazzoni’nin ürünlerini de tüketicilerin beğenisine sunmaya devam ediyor. Kuşaktan kuşağa geleneksel mükemmelliğin adresi olan Bertazzoni, odun fırınlarından ilham alınarak tasarlanan Kuzine Fırınları ile eski kışları özleyenleri Enplus Mağazaları’nda buluşturuyor.

İleri teknolojisinin yanı sıra tasarımındaki geleneksel duruşuyla fark yaratan Bertazzoni Kuzine Fırınlar, her mutfağa uygun boyutlardaki seçenekleri ve göz kamaştırıcı renkleriyle Enplus Mağazaları’nda eski kışları anmak isteyenlerin beğenisine sunuluyor.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Önizle

Hiç yorum yok