Header Ads

Doğal Malzemeler ile Rengarenk Dondurmalar

Reklam

Yaz sıcaklarında hem sağlıklı, hem de lezzetli bir serinlik arayanların adresi, her biri yöresinden gelen doğal ve taze malzemelerle hazırlanan dondurmaları ile yine Bolulu Hasan Usta olacak.


Sıcak havaların her geçen gün kendini iyiden iyiye göstermesiyle birlikte yaz aylarının en sevilen tatlısı dondurmalara olan ilgi arttı. Hem sağlıklı, hem de hafif olması nedeniyle yaz aylarının revaçta tatlısı dondurmayı da işinin ustasından tatmak gerekir.

Kendi çiftliklerinden topladığı günlük süt ile her biri kendi yöresinden gelen doğal ve katkısız malzemeleri buluşturan Bolulu Hasan Usta, dondurmalarıyla da kalpleri fethediyor.

Her damak tadına uygun seçenekler sunan Bolulu Hasan Usta, dondurmalarında hiçbir aroma ve gıda boyası kullanmıyor. Doğal salep ve taptaze sütle birlikte gerçek çikolata, Sakız Adası’ndan damla sakızı, tane tane boz Antep fıstığı, mevsiminde toplanan çilekler, saf karadut ve hünerli ellerde rendelenen limonlar ekleniyor.

Sade, çikolata parçacıklı, Antep fıstıklı, limonlu, krokanlı, karamelli ve karadutlu seçenekleriyle Bolulu Hasan Usta, damatlarda dondurma şöleni yaşatıyor.

Önizleme

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.