Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE
FALSE
TRUE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

Mutfakların Baş Tacı Olacak Bir Yenilik

Aromasını kaybetmeden pişen sebze yemeklerinden, lokum gibi pişerek sofralara ulaşan tüm et yemeklerinin hikayesi iyi bir tavayla başlar. Em...

Aromasını kaybetmeden pişen sebze yemeklerinden, lokum gibi pişerek sofralara ulaşan tüm et yemeklerinin hikayesi iyi bir tavayla başlar. Emsan ısıyı eşit dağıtan yepyeni Hard Stone Granit Tava ile tadı damaklarda kalan yemeklere imzasını atacak.

Lezzetli yemeklerin en önemli unsuru olan tavalar, Emsan’ın Hard Stone Tavaları ile birleşince dayanıklılık ve kaliteyi mutfaklara getiriyor. Yanmaz yapışmaz yapıya sahip Hard Stone Tava, yağ kullanmadan sağlıklı ve enfes tatlar hazırlamanıza yardımcı oluyor. Granit yapısıyla fırına rahatlıkla girebilen Emsan Hard Stone Tava, tadını kaybetmeyen ve ağızda dağılan et yemeklerinin lezzetli halini sofralara taşıyor.

İndüksiyon tabana sahip Emsan Hard Stone Tava, ısıyı eşit ölçüde dağıtma özelliğiyle pişirilen yiyecekteki tüm buharı içeri hapsederek, yemeklerin gerçek tadıyla pişmesini sağlıyor. Sapındaki renk değiştiren ısıya duyarlı noktası ile ısının yeterli seviyeye ulaştığını anlamada kolaylık sağlayan Hard Stone Tava, çizilme ve aşınmaya ekstra duyarlı oluşuyla dikkat çekiyor. Çıkarılabilir sapı ile Emsan Hard Stone Tavalar bulaşık makinesine rahatlıkla sığıyor.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Önizle

Hiç yorum yok