Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE
FALSE
TRUE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

Faruk Malhan’dan ikinci çay bardağı tasarımı Mislina

2006 yılından bu yana çay bardağı pazarının yıldızı İstanbul çay bardakları, yılda 3 milyon pazar payı ile ülkemizde ve dünyada özel bir kon...

2006 yılından bu yana çay bardağı pazarının yıldızı İstanbul çay bardakları, yılda 3 milyon pazar payı ile ülkemizde ve dünyada özel bir konum kazanmıştı. 

Faruk Malhan’dan ikinci çay bardağı tasarımı Mislina’lar ise şimdi yalnız Koleksiyon mağazalarında, özel bir kampanya ile beğenilere sunuluyor.

7 rakamının efsaneleri Mislina’da buluşuyor

Mislina, erenler mertebesinde ‘yedi’ uyurdan biridir, Asya’nın ortalarından, dünyanın beş kıtasına yayılmış, kendisinden başka sayıya bölünemezliği ile bilinen yedi sayısı etrafında kurulmuş efsanelerle yüklüdür.

Sibirya çayından Bolivya çayına, sahur çayından iftar çayına, sabah çayından akşam çayına değişen çay içimlerinin Faruk Malhan’a esin olduğu ‘Mislina’da, dünyanın birçok kültüründe ortak yeri olan ‘yedi’ rakamı, form ve antik çizimler ile kimlik buluyor.

Mislina bardaklar ince ağız kenarı, zarif dudak teması, berrak camı, özel bone china tabakları ile farklı ve yeni bir tasarım olarak sofralarda yerini alıyor.

Özel tasarım cam bardaklara eşlik eden yedi kenarlı tabakların her biri ise şans, bereket, yol, aşk, güç, haber simgelerini taşıyor ve dileklerinize kulak veriyor. Özel ‘bone china’ porselenden üretilen hafif ve zarif bu tabaklar, çayın kırmızısını yansıtıyor, kırmızıya kırmızı katıyor. ‘Mislina’ çay bardakları ise, çayın demini en berrak haliyle sunuyor, çayı dudaklara nazikçe servis ediyor.

Türk kültürünün önemli birer parçasını ve uzun sohbetlerin, keyifli paylaşım anlarını temsil eden çayı, tasarımla buluşturmaya devam eden Faruk Malhan, yeni çay bardağı seti ‘Mislina’ ile çay keyfinize yine zarif bir dokunuş katacak. ‘Mislina’ yalnızca Koleksiyon mağazalarında satışta olacak.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Önizle

Hiç yorum yok

Tanıtım Yazısı | Reklam Haber
Bumerang - Yazarkafe