Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE
FALSE
TRUE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

German Design Awards’ta ödüle layık görüldü

Paşabahçe’nin doğanın saf dokusundan ilham alarak hazırladığı Linden masaüstü koleksiyonu, German Design Awards’ta ödüle layık görüldü.  Kol...

Paşabahçe’nin doğanın saf dokusundan ilham alarak hazırladığı Linden masaüstü koleksiyonu, German Design Awards’ta ödüle layık görüldü. 

Koleksiyon daha önce de bu yıl ilk kez düzenlenen ‘European Product Design Award’tan tasarım ödülüyle dönmüştü.

Evlerin vazgeçilmezi Paşabahçe, ürünleriyle ödülleri toplamaya devam ediyor. Tasarımlarıyla cam ürünlere anlam katan Paşabahçe, doğadan ilham alan yeni yemek takımı Linden ile German Design Awards’ta ödül almaya hak kazandı. Ürün, daha önce de ‘European Product Design Award’ta ödüle layık görülmüştü.

German Design Awards Almanya özelinde ve uluslararası arenada tasarım dünyasına yeni bir soluk getiren projeleri ödüllendiriyor. Tasarım odaklı dünyaya katkıda bulunmayı hedefleyen yarışma, özgün tasarım trendlerini öne çıkarıyor.

Ağaçların gövdesindeki halkalardan ilham alınarak yaratılmış Linden masaüstü koleksiyonunda 3 boy tabak ve 2 boy kase bulunuyor. Linden koleksiyonu doğanın güzelliğini yansıtan tasarımıyla sofralara enerji ve farklılık getiriyor.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Önizle

Hiç yorum yok