Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE
FALSE
TRUE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

İnci Formundaki Tasarımıyla Sofralarınızda

İnsanların sevdikleriyle paylaşmaktan keyif aldığı anlara eşlik eden Karaca, yemek takımı anlayışında çığır açan gerçek inciden üretilen Fin...

İnsanların sevdikleriyle paylaşmaktan keyif aldığı anlara eşlik eden Karaca, yemek takımı anlayışında çığır açan gerçek inciden üretilen Fine Pearl ile sofraları fethetmeye devam ediyor. Fine Pearl, inci formundaki yeni tasarımları ile doğanın en değerli mücevherini sofralarınızla taşıyor.

Dünyanın en değerli yemek takımlarından biri olan Fine Pearl, incinin doğallığını Karaca’nın ihtişamıyla birleştiriyor. İnci formunda tasarımıyla fark yaratan Fine Pearl, misafirleriniz için hazırladığınız sofralarda benzersiz zevkinizi yansıtacak.

Sofralarınızı görsel bir şölene dönüştürecek Shawl, Delhi şehrinin otantik mimarisi ve kültürel yapısından esinlenerek tasarlandı. Sıcacık renklerin hâkimiyetiyle fark yaratan Shawl yemek takımı, antik çağlardan bugüne taşınmış kültürel birikimi derinden hissettiriyor.

Zarafet ve sadelikten gelen şıklığı temsil eden inci, Fame yemek takımıyla bir kez daha hayat buluyor. Doğanın eşsiz hazinelerinden esinlenilerek tasarlanan Fame, cazibesiyle sizi kendine çekerken, sofralarınızı şahesere dönüştürüyor.

Güzelliğin estetikle tamamlandığı Bella yemek takımı, sevgiyi ve güzelliği masumiyetle birleştirmenin sembolü olan papatyadan ilham alıyor. Tanrıça Asterea’nın en özel simgesi, Karaca tasarımı Bella ile sofralara ışıltı katıyor.

Bugüne kadar pek çok esere ilham veren Daphniss ve Chloe’nin hikâyesi, Eternal yemek takımında bir kez daha hayat buluyor. Mutlu sonla biten saf aşkı çizgilerine yansıtan Eternal, tasarımıyla hayranlık uyandırıyor.

Yıllardır yenilikçi vizyonu ve tasarımla buluşturduğu kullanışlı ürünleriyle ön plana çıkan Karaca, paylaşmaktan keyif aldığınız anlara Fine Pearl yeni inci formuyla eşlik etmeye devam ediyor.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Önizle

Hiç yorum yok