Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE
FALSE
TRUE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

Yemek eleştirmeni Bryan Miller'dan tam not aldı

Amerika dışındaki ilk restoranını Türkiye’de açan Mezzaluna, New York Times’ın ünlü yemek eleştirmeni Bryan Miller tarafından tam not aldı. ...

Amerika dışındaki ilk restoranını Türkiye’de açan Mezzaluna, New York Times’ın ünlü yemek eleştirmeni Bryan Miller tarafından tam not aldı.

New York Times’ın kıdemli yemek eleştirmeni Bryan Miller, New York Times’daki köşe yazısında Mezzaluna ile ilgili övgü dolu ifadelere yer verdi. Bugüne dek 11 kitaba imzasını atmış tecrübeli isim, köşe yazısında Mezzaluna markasının ve kurucusu Aldo Bozzi’nin başarılarından detaylıca bahsediyor.

Miller, ‘Devrim yaratan küçük restoran: Mezzaluna’ başlıklı yazısında, 1984 yılında New York’ta ilk restoranını açan markanın, o tarihte şehirde yeme-içme sahnesine getirdiği yenilikleri ve İtalyan yemekleri ile fark yaratmasını anlatıyor.

Aldo Bozzi’nin mevcut İtalyan - Amerikan restoranlarından farklı olarak, sadece iyi ve otantik malzemeler kullanan bir İtalyan mutfağı ve menüsü sunmak hedefi ile açtığı Mezzaluna, ilk günden bu yana kaliteli İtalyan yemeklerini sunmaya devam ediyor.

Miller yazısında ayrıca Mezzaluna’nın Türkiye’de açılmasıyla başarılı ivmesini daha da artırdığını vurguluyor. Türkiye’de 20 yılı aşkı süredir sıcak atmosferi ile İtalyan lezzetleri sunana Mezzaluna, gerek menüsündeki lezzetli yemekler gerekse samimi “trattoria” konsepti ile keyifli bir deneyim sunuyor.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Önizle

Hiç yorum yok