Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE
FALSE
TRUE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

stepFlame teknolojisi ile yemekler tam kıvamında pişiyor

Siemens Ev Aletleri’nin iQ serisi gazlı ocakları, yenilikçi teknolojisiyle yemek pişirmenin standartlarını belirliyor.  9 ayrı seviyesi ile ...

Siemens Ev Aletleri’nin iQ serisi gazlı ocakları, yenilikçi teknolojisiyle yemek pişirmenin standartlarını belirliyor. 

9 ayrı seviyesi ile hassas alev kontrolü sunan stepFlame teknolojisi, pişirme esnasında istenilen ısıyı ve alev miktarını kesin olarak elde etmeyi sağlıyor; her yemek tam kıvamında ve tek gözde kolayca hazırlanıyor.

Siemens Ev Aletleri’nin yenilikçi stepFlame teknolojisine sahip iQ serisi gazlı ocakları; evde yemek pişirme deneyimine profesyonel bir dokunuş katıyor. Isıyı ve alev miktarını hassas bir şekilde kontrol edilmesini sağlayan stepFlame teknolojisi, farklı lezzetler için farklı alev gücünü, 1’den 9’a kadar istenilen seviyede orantılı olarak ayarlayarak mükemmel sonuca ulaşıyor.

Her seviyesinde başka bir lezzet barındırıyor

Marifet gerektiren lezzetleri rahatça pişirmeyi sağlayan stepFlame teknolojisine sahip iQ gazlı ocaklar ısı hassasiyeti sayesinde sabah kahvaltısından, atıştırmalığa, akşam yemeğinden ikramlara kadar tüm yemekleri yapmayı keyifli hale getiriyor.

Uzun sohbetlerinin vazgeçilmezi çay, stepFlame teknolojisine sahip iQ gazlı ocaklarda 1. seviyede lezzetini koruyor; çikolatayı kaynama riski olmadan eriterek tatlı tarifleri için bir numaralı yardımcı oluyor. Şık ve leziz davet sofralarının baş tacı olan balık, tavuk/makarna biftek/köfte gibi ana yemekleri pişirmek için ihtiyaç duyulan ısı 7, 8, ve 9 gibi yüksek seviyelerde sağlanırken; lezzetlerin tamamlayıcısı pilav ve zeytinyağlı yemekler ise 4. Seviyede pişirildiğinde damaklarda lezzet şöleni yaşatıyor.

Misafirlere bol köpüklü ve lezzetli bir Türk kahve yapabilmenin püf noktası ise stepFlame teknolojisine sahip iQ gazlı ocaklarda 2. seviyede pişirmek oluyor.

Tek hareketle ateşleme

Yenilikçi ve patentli valf teknolojisi gaz çıkışını kusursuz bir şekilde ayarlarken, pişirme sırasında yemeği büyük gözden küçük göze geçirme derdi sona eriyor ve yemekler mükemmel kıvamda ve tek gözde kolayca hazırlanabiliyor.

Yeni ankastre ocaklarda normal, ekonomik, güçlü ve wok olmak üzere farklı alternatifte pişirme gözleri bulunuyor. Dökme demir ocak ızgarası, siyah, beyaz ve inox renkleri şık düğmeleri ile de mutfaklara estetik katıyor. Tek elle ateşlemeyi mümkün kılan ocaklar, termoelektrik gaz emniyeti ile de mutfaklarda güvenliği garantiliyor.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Önizle

Hiç yorum yok