Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE
FALSE
TRUE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

Ocaklarda ateşin kontrolu sizde

Mutfaklara yeni bir soluk getiren Bosch Ev Aletleri’nin yeni nesil ocakları, Hodja Paşa Venue’de düzenlenen bir şov ile basına tanıtıldı.  B...

Mutfaklara yeni bir soluk getiren Bosch Ev Aletleri’nin yeni nesil ocakları, Hodja Paşa Venue’de düzenlenen bir şov ile basına tanıtıldı. 

Bosch’un rakipsiz FlameSelect teknolojisiyle sunduğu yeni nesil ocaklar 9 farklı güç kademesiyle alevi ayarlama olanağı sunarak yemeklerin tam da istenen sıcaklıkta mükemmel pişirilmesini sağlıyor. 9 farklı hassasiyet derecesi, kısık-orta-yüksek ateşli ocak kavramının sınırlayıcılığını ortadan kaldırarak istenen ısı miktarının oldukça hassas bir şekilde ayarlanabilmesini sağlıyor ve tek ocak gözünde mükemmel pişirme sonuçları veriyor.

“Yaşam için teknoloji” temasını geliştirdiği tüm ürünlerde tüketicilerle buluşturan Bosch, ocak teknolojilerindeki dijitalleşmede devrimsel bir yeniliğe imza attı. Yeni nesil Bosch ocaklarda kullanılmaya başlanan rakipsiz FlameSelect teknolojisi, değişken gaz akışına sahip geleneksel gazlı ocakların aksine, sıcaklık ayarının seviyesini dilediğiniz gibi kontrol etmenize olanak sağlıyor.

Bosch’un rakipsiz FlameSelect teknolojili ocaklarının tanıtımı, 11 Nisan akşamı farklı atmosferiyle FlameSelect tanıtım şovuna da ilham veren Hodja Paşa Venue’de yapıldı. Düzenlenen toplantıda konuşan BSH Proje Satışlar Direktörü Alper Şengül, Bosch Ev Aletleri olarak ürünlerini “Yaşam için Teknoloji” söylemiyle geliştirdiklerini belirterek şunları söyledi: “Biz, teknolojinin günlük yaşamımızı kolaylaştırması için çalışıyoruz. Günlük ev işlerini tamamen ortadan kaldıramayız ama kolaylaştırabiliriz. İnsanların günlük işlerini daha kolay yapmalarına yardımcı olacak cihazlar geliştirerek onların yaşamlarına katkıda bulunabiliriz. Bosch Ev Aletleri olarak, nesillerdir tam da bunu yapıyoruz. Kullanıcılarımıza zaman kazandırıp, yaşam kalitelerini arttırıyoruz. Yaşamın kolaylaşmasına katkı sağlıyoruz. Üstelik bunu çok da iyi yapıyoruz.”

Alper Şengül yeni nesil FlameSelect ocakların da aynı yaklaşımla geliştirildiğini, yaşama zaman ve kalite kazandırdığını belirtti ve “Ocak teknolojilerindeki dijitalleşmede devrimsel bir yeniliğe imza atan FlameSelect, 9 farklı güç kademesiyle alevi ayarlama olanağı sunarak ateşin kontrolünü size veriyor ve yemeklerin tam da istenen sıcaklıkta pişirilmesini sağlıyor” dedi.

Mutfaklara yeni bir soluk getiren, en kısık ve en yüksek seviye arasında 9 farklı alev yoğunluğu seçeneği sunan gazlı ocaklar, eski tip küçük, orta, büyük ocak devrini ortadan kaldırıyor ve yemeği en yüksek ateşten en kısık ateşe kadar sadece tek bir ocak gözünde yaparak çok daha kolay pişirme sağlıyor. Böylelikle yemeğe, tencereye ve hatta yemeğin miktarına özel seçim yapılabiliyor.

Serie 8 modellerde bulunan ve ocak gözününün alev seviyesi ile pişirme sonrası sıcaklığını gösteren dijital gösterge, daha fazla konfor ve güvenlik sunuyor. Cam seramik ve paslanmaz çelik yüzey seçenekleri bulunan ürünün dayanıklı döküm ocak ızgaraları sayesinde pişirme süresince sarsılmaması güvenilirliği artırıyor ve ocak ızgarasının bulaşık makinesinde yıkanabilmesi de büyük rahatlık sağlıyor.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Önizle

Hiç yorum yok