Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE
FALSE
TRUE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

Tüp baharatlıkları mutfakta Bollywood rüzgarı estiriyor

Sağlıklı ev gereçlerinin öncü markası Bambum, tüp baharatlıkları ile mutfaklarda Bollywood rüzgarı estiriyor. Bambum’un Vanilla ve Nilla adı...

Sağlıklı ev gereçlerinin öncü markası Bambum, tüp baharatlıkları ile mutfaklarda Bollywood rüzgarı estiriyor. Bambum’un Vanilla ve Nilla adı ile üretilen baharat takımları deney tüpü tasarımı ile mutfakların havasını değiştiriyor.

Çevreci ve doğal ürünleriyle sağlıklı ev gereçleri sektöründe kendine güçlü bir yer edinen Bambum, özel tasarımları ile de mutfak gereçlerini ‘dekorasyon’ öğesine dönüştürüyor. Bambum’un Nilla ve Vanilla adını verdiği, 6, 8 ve 12’li tüp baharatlıkları ile yemeklere lezzet katan baharatlar; mutfaklarda özel bir dekorasyon ürünü olarak yer alıyor. Deney tüpü boyutlarında tasarlanan Bambum’un baharat takımları mutfaklarda adeta Bollywood rüzgarı estiriyor.

Dünya gündemini sürekli takip ederek ihtiyaçlara yönelik yenilikçi, çevreci ve doğal ürünleri tasarlayıp üreten Bambum, sahip olduğu patent ve tasarım ödülleri ile sektörün her zaman bir adım önünde yer alıyor. Dünyada giderek daha fazla kullanılan sağlıklı mutfak gereçlerinde bir konsept oluşturan Bambum, sağlık ve estetiği buluşturuyor. Bu vizyon çerçevesinde geliştirilen Bambum’un özel tasarımı tüp baharatlıkları da estetik yapısı ve kolay kullanımı ile dikkat çekiyor.


✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Önizle

Hiç yorum yok