Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE
FALSE
TRUE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

Bir lezzet şöleni Layali Tabağı

Türk mutfağının vazgeçilmez lezzetlerinden biri olan ve ikram sofralarında yeri bir başka olan zeytinyağlılar, Carême Restaurant’ın menüsünd...

Türk mutfağının vazgeçilmez lezzetlerinden biri olan ve ikram sofralarında yeri bir başka olan zeytinyağlılar, Carême Restaurant’ın menüsünde özel yorumuyla yer alıyor. Carême Restaurant’ın meze ve zeytinyağlılardan oluşan Layali Tabağı’nda; dövme patlıcan salatası, çerkeztavuğu, şakşuka, haydari, zeytinyağlı biber dolması ve acuka yer alıyor.

Wyndham Grand İstanbul Levent bünyesinde hizmet veren Carême Restaurant, sunduğu meze ve zeytinyağlılar ile damak tadına önem verenlerin uğrak noktası olmaya devam ediyor.

Türk mutfağının gözde zeytinyağlılarını kusursuz hizmet ve şık dekorasyonla taçlandıran Carême Restaurant, lezzet tutkunlarını cezbetmeye hazırlanıyor. Carême Restaurant’ın özel olarak hazırladığı meze ve zeytinyağlılardan oluşan Layali Tabağı’nda; dövme patlıcan salatası, çerkeztavuğu, şakşuka, haydari, zeytinyağlı biber dolması, acuka ve üç farklı renkte kurutulmuş ekmek kıtırı yer alıyor. Günün her saatinde meze ve zeytinyağlı düşkünlerinin kalbini fetheden Layali Tabağı ile Carême Restaurant, tüm lezzet tutkunlarını bekliyor.

İstanbul’un iş ve alışveriş merkezlerinin kalbi Levent’te direkt metro bağlantısıyla ziyaretçilerine rahat bir ulaşım ve kusursuz bir konfor yaşatan Wyndham Grand İstanbul Levent bünyesinde yer alan Carême Restaurant, damak tadını önemseyenlerin uğrak yeri oluyor.


✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Önizle

Hiç yorum yok