Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE
FALSE
TRUE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

Karaca ile “Her sofra bir defile”

Klasik yemek takımı anlayışına farklı yorumlar katan Karaca, ünlü moda tasarımcısı Arzu Kaprol ile bir işbirliğine imza atarak modayı sofral...

Klasik yemek takımı anlayışına farklı yorumlar katan Karaca, ünlü moda tasarımcısı Arzu Kaprol ile bir işbirliğine imza atarak modayı sofralara taşıyor. Fine Pearl için dört farklı koleksiyon hazırlayan Arzu Kaprol, tasarımları ile gerçek inci asaletine bir kez daha vurgu yapıyor. Arzu Kaprol’ün yaratıcı dokunuşuna sahip ürünler, Karaca kalitesiyle sofralara bir tarz ve stil getiriyor.

Sektörde birçok yeniliğe imza atan Karaca, 1780 yılından bu yana yemek takımlarının içeriğinde gerçekleştirilemeyen inovasyonu, Türkiye’de ve dünyada ilk defa Fine Pearl yemek takımı ile gerçekleştirdi. Gerçek inci kullanarak sofralarda yeni bir kategori yaratan Karaca, insanların sevdikleriyle paylaşmaktan keyif aldığı anlara eşlik etmeye devam ediyor. Fine Pearl yemek takımı ile sofralara değer katan Karaca, dünya markası olma hedefiyle çalışmalarını tüm hızıyla sürdürürken, sektöre getirdiği yenilikler ve yaklaşımıyla ön plana çıkıyor. Dünyanın en değerli yemek takımı olan Fine Pearl serisi ile incinin doğallığını sofralarınıza getiren Karaca, klasik yemek takımı anlayışına da farklı bir boyut kazandırıyor.

Tasarım yolculuğuna hız kesmeden devam eden Karaca, hayata geçirdiği yenilikçi ürünleri ve işbirlikleriyle öne çıkıyor. İnci formundaki zarif tasarımıyla yemek davetlerinin ve akşam yemeklerinin vazgeçilmezi Fine Pearl, bu kez Arzu Kaprol’ün yaratıcılığı ile buluşuyor. İnci zarafeti ve moda Arzu Kaprol imzasıyla harmanlanıyor. Her dönem hayallerdeki tasarımları hayata geçiren Karaca, dört farklı konseptten oluşan bu özel koleksiyonları sofrada stil ve tarz sevenler ile buluşturuyor.

Geleceğin izlerini yansıtan tasarımlar

Life Print, Together Alone, The Eye ve İstanbul & New York olarak dört farklı tasarımdan oluşan özel koleksiyonlar, modern, zamansız ve geleceğin izlerini taşıyor. Fine Pearl’ün en özel koleksiyonlarından biri olan Life Print, parmak izi tasarımı ve döngüsel görselleriyle göz dolduruyor. Kalabalıklar içinde hiç kimsenin kimseye değmeden var olma halini yansıtan Together Alone ise bir noktadan başlayıp sessizleşerek ilerleme halini anlatıyor. Mavi boncuk tılsımını göz olmadan yansıtan The Eye tasarımı, grafiklerle ve gold etkileriyle ortaya çıkıyor. İstanbul&New York tasarımı ise Arzu Kapol’ün yaşamının en önemli kesitlerini yansıtarak hayat buluyor.

Life print / Parmak İzi Koleksiyonu: En yakın iz-imizi taşıyan, döngüsel görselleri bakir ile çerçevelenmiş bir tasarım… Arzu Kaprol’ün tasarım serüveninde önemli bir aşama olan, Paris moda haftasını da kapsayan bir koleksiyonu içeriyor. Fine Pearl Life Print, 84 parça yemek takımından oluşuyor.

Yaşamda bıraktığımız her iz, bizi biz yapar. Bu yüzden de ürettiklerimizle iz bırakmak isteriz. Çünkü iz bıraktıklarımız var oldukça güçlenir, çoğalırız. Ve şimdi sırada sofralarımızla hayatta iz bırakmak var. Yaratıcılığın izlerini taşıyan Arzu Kaprol Karaca Fine Pearl Life Print Serisi’yle, sevdiklerinizin kalplerinde iz bırakma zamanı…

Together alone/Beraber yalnızlık: Koleksiyonunun deseni, kalabalıklar içinde hiç kimsenin kimseye değmeden var olma halini, bir noktadan başlayıp sessizleşerek ilerleme halini anlatıyor. Yaşamın bütünselliği hem beraber hem de her daim tek ve kuvvetli olduğunun bir işareti aslında... Koleksiyonda da buna vurgu yapılıyor. Fine Pearl Together Alone, 84 Parça Yemek Takımından oluşuyor.

Her detayına önem vererek hazırlanan sofralar; yanı başında duran güzel insanlarla, sevdiklerimizle anlam kazanır. Bu yüzden şimdi, sofraları en güzel birlikteliklerle taçlandırma zamanı. Arzu Kaprol Karaca Fine Pearl Together Alone Serisi’yle sevdiklerinizle en kalabalık sofralarda bir araya gelin.

The eye / Mavi Boncuk: Arzu Kaprol’ün, tılsımını göz olmadan grafiklerle ve gold etkiyle yansıttığı koleksiyon… Fine Pearl TheEye, 2’li Çay Fincanı Takımı, 24 Parça Yemek Takımı, 19 Parça Pasta Seti’nden oluşuyor.

Tarih boyunca kötülükleri uzaklaştıran ve koruyucu gücü olduğuna inanılan göz figürü, pırıltılı madenlerle birleşir ve Anadolu’nun en popüler simgelerinden biri olan nazar boncuğunu oluşturur. Pek çok kültürde tılsımına ve enerjisine oldukça inanılan nazar boncuğu, şimdi en modern haliyle Arzu Kaprol Karaca The Eye Takımı’na geliyor, sofralarınızı tılsımıyla süslüyor.

Istanbul-NewYork: Arzu Kaprol’ün “yaşamımın bir kesiti aslında” dediği koleksiyon. Bir tarafı İstanbul diğer tarafı New York olarak tasarlanan iki şehrin tarihi yapılarının siluetlerinin karşılıklı kurgulandığı bir hayal gücü eseri... Fine Pearl İstanbul-New York, 2’li Türk Kahvesi Fincanı Takımı ve 19 Parça Pasta Seti’nden oluşuyor.

En güzel dostlukların, en özel anların vazgeçilmez yeri olan sofralarda sohbetiniz tatlı, keyfiniz hep demli olsun. Arzu Kaprol Karaca İstanbul / New York serisiyle; sohbetlerin hiç bitmediği sofralarda buluşun, her anın tadını keyifle çıkarın.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Önizle

Hiç yorum yok