Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE
FALSE
TRUE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

Baharda yeni kültürlerle etkileşim

Karaca, baharın gelişini üç farklı tema ile karşılıyor Derin maviler ve altın detaylar Moroccan Coast teması ile baharda yeni kültürlerle et...

Karaca, baharın gelişini üç farklı tema ile karşılıyor

Derin maviler ve altın detaylar Moroccan Coast teması ile baharda yeni kültürlerle etkileşimi sofra keyfi ile buluşturuyor.

Japanese Red teması ile Sakura çiçekleri ve geleneksel motiflerin birleşimini, modern ve geometrik desenlerle harmanlarken, kırmızının gücünü gözler önüne seriyor.

Honey Bee temasında ise modern ve sofistike tarzını doğal temalarla birleştiriyor. Koleksiyon bal peteğini andıran altıgen geometrik desenlerle doğal döngüyü simgeliyor.

Bahar ayları kendimizi, hayatımızı, çevremizi veya belki evimizi yenilemek için bambaşka bir heyecan katıyor. Sıcak yaz aylarına hazırlık dönemi de olan bahar aylarında dost ve aile sofraları daha sık kurulmaya başlıyor. Karaca da bahar heyecanı ile donatılmış ürünleri ile kendini yenileyenlere eşlik ediyor.

Fas’tan esen yazın habercisi sıcak bir rüzgar…

Karaca bu bahar da yenilenmek isteyenlere Fas’tan esen sıcacık ve mistik havayı estiren Moroccan Coast koleksiyonunu sunuyor. Derin maviler, altın detaylar, egzotik dokunuşlar ve zengin motiflerle bahar ve yaz aylarında yeni bir kültür ile etkileşimi de simgeleyen bu takımla sofralar nice dost sohbetlerine ev sahipliği yapıyor.

Riyad ile seç, tasarla ve kendini istediğin gibi yenile…

Riyad’ın tekli ürünleri ile herkese kendi hayal ettiği sofraları kurma fırsatı tanıyan Karaca, özgün sofralara imzasını atıyor. Set olarak belki de ihtiyaç duyulmayan parçaları edinmek yerine, puzzle gibi parçaları birleştirerek tam da ihtiyaca yönelik sofralar hazırlamak için Riyad ürünleri ideal seçenekler sunuyor. Kupalar, kahve fincanları, çay fincan ve setleri, kurabiye standı, çerezlik, servis tabakları, fırın kabı, baharat takımı, yağlık ve sirkelik gibi birçok ürünü bulunuyor.

Gerçek inciden Fine Pearl asaleti ile Azur şık sofralar vadediyor.

Karaca, evini yenilemek isteyenlere, dünya evine girmeye hazırlananlara, hayatında yenilik ihtiyacı duyanlara Fine Pearl ayrıcalığı ile Azur’u sunuyor. Azur, 62 parçalık yemek takımı ve 26 parça kahvaltı takımı ile sofraları gerçek inci zarifliğinde süslüyor. Etnik ve modern çizgilerin birlikte yorumlandığı desenlere sahip Azur, renkleriyle ilkbahar-yaz sofralarının baş tacı olacak.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Önizle

Hiç yorum yok