Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE
FALSE
TRUE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

Karaca'dan 316 çelik ile Powersteel tencere!

316 Üstün Çelik teknolojisi ile üretilen Karaca Powersteel tencereler ve tavalar sağlıklı yemekler pişirme olanağı sunuyor .  304 çelik yeri...

316 Üstün Çelik teknolojisi ile üretilen Karaca Powersteel tencereler ve tavalar sağlıklı yemekler pişirme olanağı sunuyor . 

304 çelik yerine 316 Üstün Çelik Teknolojisi ile üretilen Powersteel, sararmayan ve paslanmayan yapısıyla çok daha dayanıklı… Yemek yapmayı sevenlerin gönlünde taht kurmaya gelen Powersteel, pişirme işleminin çelik tencere ile nasıl fark yattığını ortaya koyuyor.

Ailesine, sevdiklerine, dostlarına yemek pişirmeyi seven onları mutlu bir sofra etrafında bir araya getirmek üzere planlar yapan herkese Karaca, “Powersteel” müjdesi veriyor. Powersteel ile çelik tencereler ve tavalarda yemek pişirmek keyife dönüşüyor.

Powersteel %18 Kromsayesinde paslanmaz %12 Nikel’ nikel sayesinde çok daha dayanıklı geleneksel çeliklerden farklı olarak %2 Moliblen elementi içermesi sayesinde aşınmaz yapısıyla kolaylıkla sağlıklı yemekler pişirme olanağı sunuyor. 316 çelik teknolojisi bilinen çeliklere göre çok daha güçlü ve dayanıklıdır.

Powersteel manyetik paslanmaz çelik taban sayesinde indüksiyon dahil tüm ocak tiplerinde kullanılabiliyor. Ekstra paslanmazlık özelliği sayesinde gıdalar ile reaksiyona giren yüzey çok daha uzun süre dayanıklılığını koruyor.

Powersteel Pro da 316 çelik teknolojisinin yanı sıra bakır kapsül taban ile maksimum ve eşit Isı iletkenliği sağlıyor. Böylelikle hem enerji tasarrufu hem de eşit pişirme özelliği sunuluyor.

Powersteel arzu edenler için set halinde ve isteyenlere de tekli sunulabilen bir çok modeli içeriyor. Karaca Powersteel tencereler ve tavalar için 50 yıl garanti veriyor.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Önizle

Hiç yorum yok