Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE
FALSE
TRUE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

LG İnceltilmiş Buzdolaplarıyla Tazeliğe Ağırlık Veriyor

LG’nin yeni, inceltilmiş Fransız kapılı kompakt buzdolabı modelleri her mutfağa sığması, geliştirilmiş taze tutma özelliği, dayanıklılığı ve...

LG’nin yeni, inceltilmiş Fransız kapılı kompakt buzdolabı modelleri her mutfağa sığması, geliştirilmiş taze tutma özelliği, dayanıklılığı ve enerjiyi verimli kullanması ile övgüleri hak ediyor.

LG Electronics (LG), InnoFest MEA’da yeni, inceltilmiş Fransız kapılı buzdolabı modellerini tanıttı. Şık tasarımları ve kullanışlı özellikleriyle LG’nin rekabetçi yeni serisi, alan dostu boyutlarıyla üstün kaliteli soğutma çözümleri sunuyor. Şirketin son teknoloji Linear Cooling™ ve DoorCooling +™ teknolojileri ile donatılan ilk ince model Fransız Kapı buzdolapları, yiyeceklerin daha uzun süre daha taze kalmasını sağlıyor. LG'nin enerji tüketimini azaltmaya yardımcı olan ve 10 yıllık bir garantiyle desteklenen gelişmiş Inverter Linear Kompresörü ile yeni buzdolapları, Orta Doğu ve Afrika'daki farklı tüketicilerin farklı ihtiyaçlarını karşılamak için üretildi.

İnce Fransız Kapılı buzdolapları, 835 milimetrelik genişliğiyle, çoğu mutfakta bulunan ortalama buzdolabı ölçüsünden (850-900 mm) daha küçük boyutlara sahip. Bu da, LG’nin Fransız Kapılı buzdolaplarının, ölçeğinden bağımsız olarak neredeyse tüm mutfaklara mükemmel şekilde uyacağı anlamına geliyor. Ayrıca, yeni modeller hem pratik, hem de içten ve dıştan zarif ve modern bir tasarıma sahip. İnce Fransız Kapılı buzdolabı serisinin düz iç kısmı, buzdolaplarının zarif ve lüks tarzına ek olarak sofistike bir görünüm kazandırıyor. LG’nin yenilikçi buzdolaplarında, yeni eklenen Mat Siyah da dahil olmak üzere bir çok farklı renk seçeneği bulunuyor. Yumuşak LED Panel Işık ve Kare Cep Kolu, bu çarpıcı yeni cihazların özel görünümüne katkıda bulunuyor. Hafif ancak parlak yapısı ile LED aydınlatma, buzdolabının içindekileri tamamen aydınlatırken kullanıcıların gözlerini korumalarına yardımcı oluyor.

LG’nin endüstri lideri teknolojisi, kullanıcıların tarladan gelen tazeliğin tadını çıkarmasını sağlarken nem kaybını önlüyor ve yiyeceklerin orijinal rengini ve canlılığını korumasına yardımcı oluyor. Inverter Lineer Kompresör tarafından desteklenen Linear Cooling™ sıcaklık dalgalanmasını ± 0,5 derece arasında tutuyor. Bu arada, DoorCooling +™ soğutma işlemi boyunca eşit bir sıcaklık sağlıyor ve geleneksel bir soğutma sisteminden yüzde 19.7 daha hızlı soğutuyor. Buzdolabının üst kısmına yerleştirilmiş hava menfezleri bulunan DoorCooling +™, kapı sepetinde saklanan eşyaları en iyi seviyede tutmak için hava akımını kapı alanına yönlendiriyor. Bu özellik, eşya gözünün iç kısmı ile kapının içi arasındaki sıcaklık farkını büyük ölçüde azaltıyor.

İnce Fransız Kapılı buzdolapları yüzde 32 daha az enerji kullanıyor ve LG'nin Inverter Linear Kompresörü sayesinde yüksek dayanıklılık gösteriyor. 10 yıllık garantiyle desteklenen kompresör, buzdolaplarında enerji verimliliğini artırmakla kalmıyor, aynı zamanda geleneksel LG modellerine göre yüzde 25 daha sessiz çalışma sağlıyor. Bu üstün performans, esas olarak kompresörde kullanılan doğrusal pistonlu tahrikten kaynaklanıyor.

InstaView ve Door-in-Door™’un da dahil olduğu çeşitli modellerde, LG’nin ince ve kompakt buzdolapları tüketicilerin beklentileri düşünülerek tasarlandı. Kullanıcılara eşsiz bir rahatlık sunan LG, buzdolaplarına, buz için kompakt SpacePlus™ Buz Sisteminin yanı sıra, uzun ve hacimli ürünler için ekstra alan yaratmaya yardımcı olacak katlanır raf da dahil etti. Ayrıca, LG Smart ThinQ™ uygulaması, kullanıcıların buzdolabını kontrol etmeleri, durumlarını izlemeleri ve sorunları hızlı bir şekilde teşhis etmeleri için akıllı ve zahmetsiz bir yol sunuyor.

LG Electronics Beyaz Eşya ve Havalandırma Çözümleri Başkanı Song Dae-hyun “Tüketicilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanan İnce Fransız Kapılı buzdolaplarımızı InnoFest Middle East ve Africa'da göstermekten memnuniyet duyuyoruz. Son derece şık ve işlevsel olan inceltilmiş modellerimiz, en ileri teknolojilerin kullanımıyla daha fazla tazelik ve verimlilik sunuyor. LG olarak, ‘öncelik müşteride’ felsefemize sadık kalmaya ve hayatı daha iyi hale getiren çözümler sunmaya devam edeceğiz” dedi.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Önizle

Hiç yorum yok