Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE
FALSE
TRUE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

Ünlü şef Sally'nin ölçü kapları Paşabahçe'den

Cam ev eşyası alanında Avrupa’nın ikinci, dünyanın ise üçüncü büyük üreticisi olan Paşabahçe, Almanya’da sosyal medya platformlarında hazırl...

Cam ev eşyası alanında Avrupa’nın ikinci, dünyanın ise üçüncü büyük üreticisi olan Paşabahçe, Almanya’da sosyal medya platformlarında hazırladığı yemek tarifleriyle büyük bir yükseliş yakalayan ve Sally’s Welt olarak bilinen ünlü şef Sally’yi Ambiante Fuarı’ndaki standında misafir etti. 

1,6 milyonu aşkın YouTube takipçisi ile Almanya, Avusturya ve İsviçre’de büyük ilgi odağı olan Sally hem online hem de offline pazarlama kanallarında dünya devi olan Paşabahçe’yi ve Paşabahçe ürünlerini tanıtacak. Fuarda; Paşabahçe tarafından tasarlanıp özel olarak Sally için geliştirilen ölçü kaplarının tanıtımı da gerçekleştirildi.

Cam ev eşyası alanında 80 yılı aşkın tecrübesini yansıttığı ürünlerini Ambiente Fuarı’nda sergileyen Paşabahçe, bu sene standında Almanya’nın en gözde yemek You Tube yıldızlarından Sally’s Welt olarak bilinen Saliha Özcan’ı misafir etti. Dünyanın her noktasından katılımcı ve ziyaretçilerin bir araya Ambiente Fuarı’nda Paşabahçe tarafından tasarlanıp özel olarak Sally için geliştirilen ölçü kaplarının tanıtımı da gerçekleştirildi.

Almanya’da son dönemde fırtınalar estiren Sally Paşabahçe’nin birbirinden farklı yepyeni tasarımları ile tanıştı ve ürünlerin içeriğiyle ilgili bilgi aldı. Ziyaretçilerine bir de sürpriz yapan Paşabahçe, fuardaki 657 metrekarelik standın mutfak köşesinde, ünlü mutfak profesyoneli Sally’nin ismiyle tasarladığı, üzerinde un, şeker ve likit gıda ölçülerini belirten göstergelerin olduğu yepyeni ölçü kaplarını tanıttı.

Almanya’nın ünlü mutfak profesyoneli Sally ile yaptıkları iş birliğinden mutluluk duyduklarını belirten Paşabahçe Pazarlama Direktörü Arzu Özcan “80 yılı aşkın süredir müşterilerimizin evlerinde mutlulukla kullanacakları ürünleri tasarlıyor, sadece Türkiye’de değil 140 ülkede, 10 binin üzerindeki ürün çeşidimizle çok geniş bir müşteri kitlesine hitap ediyoruz. Trendleri yakından takip ediyor, yeni ihtiyaçlar doğrultusunda ürünlerimizi geliştiriyoruz.

Almanya’da yaptığı içerik ve programları ile sosyal medyada büyük beğeni toplayan Sally de, milyonlarca takipçisi için çektiği videolarda, birçok ünlü şef gibi Paşabahçe ürünlerini kullanıyor. Biz de müşterilerimiz Sally’nin tariflerini tam ölçüsünde yapabilsinler diye “Sally Ölçü Kapları”nı tasarladık. Eminiz Sally’nin takipçileri 2020 yılı içerisinde satışa sunulacak bu ürünü çok beğenecekler.” dedi.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Önizle

Hiç yorum yok