Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE
FALSE
TRUE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

The Ritz-Carlton, İstanbul Ziyafetleriyle Özel Günlere Eşlik Ediyor

The Ritz-Carlton, İstanbul, misafirlerinin hayat boyu unutulmayacak özel anlarına zaman ve mekandan bağımsız olarak eşlik ediyor.  Yüksek ka...

The Ritz-Carlton, İstanbul Ziyafetleriyle Özel Günlere Eşlik Ediyor

The Ritz-Carlton, İstanbul, misafirlerinin hayat boyu unutulmayacak özel anlarına zaman ve mekandan bağımsız olarak eşlik ediyor. 


Yüksek kaliteye olan tutku ve bağlılığı, üstün servis, lezzet ve catering operasyonu ile kusursuz bir ziyafet deneyimi yaşatarak konuklara kendini özel hissettiren The Ritz-Carlton, Istanbul, otel dışında da hizmet veriyor. Sosyal mesafe kurallarına uygun olarak küçük ya da büyük ölçekteki her davette otel, zengin catering menüsünü sunuyor.


Nişan, düğün, yıl dönümü, sosyal ve kurumsal etkinlikler gibi tüm özel anlarda, Ritz-Carlton, İstanbul en ince detayına kadar düşünülmüş eşsiz ziyafet ve servisiyle konukları nerede olursa olsun hizmet kalitesini paylaşıyor.


Lüksü ve samimi bir ambiyansı aynı noktada buluşturan otelin, her bir misafire özel kişiselleştirilebilen menüsü, dünyanın dört bir yanından leziz tatlara eşlik eden özel içeceklerden oluşuyor ve ziyafet deneyimini unutulmaz anılara dönüştürerek mükemmel bir catering deneyimi yaşatıyor.


The Ritz-Carlton, İstanbul Ziyafetleriyle Özel Günlere Eşlik Ediyor


Tüm etkinliklerde The Ritz-Carlton, İstanbul’un muhteşem tarifleri, zarif ve profesyonel catering operasyon servisi ile birleştirmek ve paylaşmak için ziyafet departmanı ile iletişime geçilmesi yeterli.


✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Önizle

Hiç yorum yok