Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE
FALSE
TRUE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

Köklerinden ilham alan sokak lezzetleri Bronco’da !

Bronco Vadistanbul’daki restoranında American diner konsepti ile hepsi gönüllerde ayrı taht kuracak bir çok sıra dışı lezzet sunuyor.  Dekor...

Köklerinden ilham alan sokak lezzetleri Bronco’da !

Bronco Vadistanbul’daki restoranında American diner konsepti ile hepsi gönüllerde ayrı taht kuracak bir çok sıra dışı lezzet sunuyor. 


Dekorasyonu ve menüsü de yine aynı konsept ile tasarlanan mekanda servis ekibi baseball dizayn kostümlerinde “B” armasını taşıyor. Farklı atmosferi ile de misafirlerini etkilemeyi başaran Bronco aynı zamanda ev ve işyerlerine servisi ile de hem öğlen hem akşam yemekleri için benzersiz fırsatlar sunuyor.


Bronco, Şef İsmet Saz'ın Street Food dünyasına American diner konsepti ile kazandırdığı yeni bir soluk olarak Vadistanbul’da misafirlerini bekliyor. Bronco ayrıca ev ve işyerlerine servis hizmetinde iki farklı seçenek sunuyor. Menüdeki tüm seçenekler hazır olarak sipariş edilebileceği gibi pişmemiş şekilde sipariş verilip “kendin pişir kendin ye” tazı ile evde hazırlamak da mümkün olabiliyor.


Bronco, American diner konseptini menüsünden mimarisine, çalışanların üniformalarından lezzetlerine tüm detaylarda yaşatıyor. Bronco;Brioche ekmekleri ile B Burger, Smoked Brisket,Taco çeşitleri, Falafel, Tavuk Burger ve Buffalo Wings gibi dünya klasikleri, yerel bir lezzet olan Kokoreç gibi şefin yorumundan geçmiş lezzetler sağlıklı malzemelerle yeniden yorumlanıyor.

Bronco’nun menüsünde tatlı olarak; damaklarda iz bırakan New York Cheesecake ve Cookie Dough iddiasını ortaya koyuyor.

Köklerinden ilham alan sokak lezzetleri Bronco’da !

Bronco’nun tüm lezzetleri faklı bir atmosferi yansıtan Vadistanbul’daki mekanında denenebileceği gibi ev ve iş yerine de sipariş verilebiliyor. Siparişte ise Bronco, iki farklı seçenek sunuyor. Siparişi isteyenlere pişmiş ve tam hazır şekilde gönderirken “kendim pişirmek istiyorum” diyenler için de özel korunaklı kutuları içerisinde pişmemiş şekilde servis ediyor. İçerisinde Şef İsmet Saz tekniği ile pişirme yönergeleri de bulunan bu seçenek, mutfakta keyifle zaman geçirirken harikalar yaratmanıza yardımcı oluyor.


Gıda güvenliği, hijyen, sürdürülebilir servis ekipmanları ile Bronco şehrin en güvenilir adreslerinden.


✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Önizle

Hiç yorum yok