Restoran ve Mekanlar

[Mekan][slideshow]

Patisserie ürünleri ile çay saatlerine şıklık katıyor

Patisserie ürünleri ile çay saatlerine şıklık katıyor

Göz alıcı tasarımlarıyla dikkat çeken Paşabahçe, yepyeni Patisserie ürünleri ile çay saatlerine şıklık katıyor. Gravürlü kapak ve servis tabağından oluşan Patisserie, sunumların vazgeçilmezi olmaya aday. Serinin yeni üyesi Madlen servis tabağı da şık kare formuyla sunumlara modern bir görünüm kazandırıyor.


Paşabahçe’nin Patisserie ürün ailesi yeni ürünlerle büyümeye devam ediyor. Patisserie serisinde gravürlü kapağa sahip servis tabakları hem ev hem de profesyonel sunumlarda kullanım için oldukça ideal. Serinin yeni üyesi Madlen servis tabağı da şık kare formuyla sunumlara modern bir görünüm kazandırıyor.


Zarifliğiyle dikkat çeken Patisserie, gravürlü kapak ve servis tabağı setinin yanında sadece kapak olarak da satın alma imkanı da sunuyor. Çay saati ve pasta sunumlarının yanında öne çıkan Patisserie ürünleri hem ev hem de profesyonel sunumlarda kullanım için oldukça ideal.


Kare formuyla dikkat çeken Paşabahçe Madlen servis tabağı ise ayaklı ve ayaksız olmak üzere iki farklı seçenekten oluşuyor. Hem ev hem de profesyonel mutfak sunumlarına eşlik eden Madlen servis tabağı, sunumlara bambaşka bir yorum katıyor.


*Bu sitede yazınızı yayınlatmanın en ucuz yöntemi için tıklayın!

Hiç yorum yok:

Ev Aletleri

[Ev Aletleri][stack]

Mutfak Mobilyası

[Mobilya][grids]

Yaşamın İçinden

[Yaşam][btop]