Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE
FALSE
TRUE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

Mutfakta Karnaval var

Mutfak Sanatları Akademisi, mutfağı dinlemek, mutfakta öğrenmek ve mutfağın birleştirici gücünden faydalanmak isteyenleri Türkiye’nin en büy...

Mutfakta Karnaval var

Mutfak Sanatları Akademisi, mutfağı dinlemek, mutfakta öğrenmek ve mutfağın birleştirici gücünden faydalanmak isteyenleri Türkiye’nin en büyük radyo platformu Karnaval’a çağırıyor. MSA’nın merak uyandıracak içerikleri ve mutfağın tüm seslerini duyabileceğiniz podcastler ve playlistler ile mutfakta sesler yükseliyor!


Türkiye’nin en kapsamlı yiyecek-içecek eğitim merkezi olan Mutfak Sanatları Akademisi, Karnaval Medya Grubu ile ortak bir tutkuda buluştu. Karasal yayınları, dijital radyoları, farklı türlerde sayısız playlist ve podcast’i dinleyiciyle buluşturan Karnaval Medya Grubu, pek çok öncü kuruluşla 360 derece iş ortaklığına imza atıyor. Yeni işbirliği kapsamında MSA’nın podcast'leri ve playlist’leri artık Karnaval’da yer alıyor, mutfağın o kendine özgü sesi gittikçe yükseliyor! MSA, mutfağı öğrenmek ve mutfağın birleştirici gücünden faydalanmak isteyenler için alanında uzman konuklarla hazırladığı podcast’ler, mutfağın ritmini hissedebileceğiniz özel playlist’ler, yeme içme ve beslenmeye dair merak uyandırıcı video içerikler ile Karnaval.com ve Karnaval app’te sizi bekliyor.


Birbirinden farklı konular MSA podcastler’inde masaya yatırılıyor

MSA’nın Podcast’i çatısı altında şimdilik 3 seri bulunuyor. Can Sungur’un sunduğu Mutfaktan Sesler, yeme-içme sektörünü, farklı konular ve farklı bakış açıları ile ağırlamak için yola çıktı. Mutfaktan gelen seslere kayıtsız kalmayan programda mutfağa ve yaşama dair pek çok mevzu masaya yatırılıyor. Bir diğer seride iki gastronom Tangör Tan ve Can Koyuncu “Katkı" Maddesi’nde buluşuyor, aşçılık ve restoran dünyası çemberine sıkıştırılmış olan Gastronomi'yi yeniden, daha geniş bir açıdan ele alıyor ve sizlere sunuyor! Serinin bir başka programında ise Lian Penso, Bu Kız Hep Aç – Köklere Dönüş programıyla etnik ve geleneksel mutfak kültürleri ile yıllara meydan okuyan marka hikayelerini araştırıyor. Her hafta farklı bir sofraya konuk olmak ve nesilden nesile geçen yemek hikayelerini duymak isteyenler bu programı kaçırmıyor.


Yemek zevkiniz müzikle tamamlansın!

Ayrıca MSA, mutfakta yemek yaparken, hazırlanan yemekleri yerken müziğin ritmine kapılmak isteyenleri de unutmadı! Spotify’da While Cooking’de mutfağın seslerine eşlik eden şarkılar yer alırken, klasik yemek müziklerinden daha fazlası Dinner Party’de akşam yemeklerinize tat katıyor, en lezzetli buluşmaların müzikleri ise Brunch Party’de bir araya geliyor. MSA'nın Restoranı'nın ruhunu yaşamak isteyenler MSA'nın Restoranından playlistini açarken yeni yıl heyecanı Yılbaşı listesiyle mutfaklarınıza giriyor.


✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Önizle

Hiç yorum yok