Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE
FALSE
TRUE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

Sıcak içeceklerin soğuması sorununuz olmasın

Seyahatlerinize Sigg Seyahat Mug’ları eşlik etsin  Kış aylarının gelmesiyle birlikte hepimiz sıcak içeceklerin hızla soğumasından şikayet ed...

Sıcak içeceklerin soğuması sorununuz olmasın

Seyahatlerinize Sigg Seyahat Mug’ları eşlik etsin 

Kış aylarının gelmesiyle birlikte hepimiz sıcak içeceklerin hızla soğumasından şikayet ediyor, sıcak içecek bulmanın zorlaştığı seyahat anlarında bu problemi sıkça yaşıyoruz. 

Son derece şık ve fonksiyonel tasarıma sahip Sigg Gemstone Selenite 0.47 lt Seyahat Mug’ı, içeceklerimizin ilk anki ısısını koruyarak, kıştan, seyahatlerden ve içeceklerimizden daha fazla keyif almamızı sağlıyor.   

Havaların soğumasıyla, sıcak içecekler de daha hızlı soğumaya ve gerçek lezzetini vermemeye başlıyor. Sıcak içecek sevenlerin en büyük kabusuna dönüşen bu probleme İsviçre üretimi Sigg Gemstone Selenite 0.47 lt Seyahat Mug’ı çözüm oluyor. Çift duvarlı yalıtımı sayesinde içeceklerin ilk anki sıcaklığını saatlerce koruyan mug, seyahat edenlerin en değerli yol arkadaşına dönüşüyor. 

Tüm günün ihtiyacını karşılayabiliyor

Yüksek kaliteli paslanmaz çelikten üretilen ve son derece dayanıklı olan mug, gıdayla uyumlu yapısı ve sağladığı hijyenik koşullarıyla öne çıkıyor. BPA içermeyen ve sızdırmayan mug, tek tuşa basarak içeceğinize ulaşmanızı sağlıyor. El ergonomisine uygun şekilde tasarlanan mug’ın, içerken dökülmelerin önüne geçmek için dudak çıkıntısı bulunuyor. 

İçeceğin ısısını geçirmeyen çift duvarlı yapısıyla kolay bir kullanım sunan mug, çentikleriyle kaymaların da önüne geçiyor. Siyah ve kromun şıklığıyla üretilen mug, 0.47 litrelik kapasitesiyle tüm günün ihtiyacını karşılayabiliyor. 

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Önizle

Hiç yorum yok