Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE
FALSE
TRUE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

Dünyanın Buzdolabı ile Çekilen İlk Filmi!

Siemens Ev Aletleri, 174 yıllık bilgi birikimi ve deneyimi ile günümüzde de sektöre yenilikler kazandıran, standartları belirleyen, geleceği...

Dünyanın Buzdolabı ile Çekilen İlk Filmi!

Siemens Ev Aletleri, 174 yıllık bilgi birikimi ve deneyimi ile günümüzde de sektöre yenilikler kazandıran, standartları belirleyen, geleceğin yaşam tarzını bugüne taşımaya devam ediyor. 

Son olarak Siemens Ev Aletleri ve reklam ajansı MullenLowe İstanbul ile birlikte, entegre kameraya sahip Siemens XXL buzdolapları için yenilikçi bir projeye imza attı. Yönetmenliğini Kala Film’den Barış Çolak’ın yaptığı “Piknik” isimli film, dünyada buzdolabı ile çekilen ilk film olarak iletişim dünyasında yerini aldı.

Home Connect ile her yerden erişim

Geleceğin teknolojilerini kullanıcılarla buluşturan Siemens Ev Aletleri’nin yenilikçi Home Connect uygulamasına sahip beyaz eşyalar ile her şey kontrolünüz altında. Wi-Fi özellikli Home Connect ile evin içinde veya dışında, yaşamın tüm alanlarında beyaz eşyalar ile bağlantı kurulabiliyor ve yönetilebiliyor. Önceden fırına yerleştirdiğiniz yemeğinizi tam olmasını istediğiniz kıvamda ve zamanda pişirebilir, yerinizden kalkmadan kahvenizi hazırlayabilirsiniz. Hatta marketteyken buzdolabınızda hangi ürünün olup olmadığını hatırlayamıyorsanız Home Connect uygulaması ile entegre kameralar sayesinde buzdolabınızın içini görebilirsiniz.

Siemens XXL Buzdolabı da, entegre kameralarıyla kapak her açılıp kapandığında otomatik olarak fotoğraf çekiyor ve uygulamaya gönderiyor. Böylece dilediğiniz an telefonunuzdaki uygulamada, buzdolabınızın içerisinde neler olduğunu görebiliyorsunuz. 

Dünyanın buzdolabıyla çekilen ilk filmi “Piknik”, bu özellikten  yola çıkılarak tasarlandı. Buzdolabıyla çekilen bu fotoğraflar stop-motion tekniğiyle bir araya getirildi.  Buzdolabının içerisindeki iki pasta figürünün romantik hikayesi birleştirilen binlerce fotoğrafla anlatılarak izleyicilere keyifli anlar yaşatıyor.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Önizle

Hiç yorum yok