Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE
FALSE
TRUE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

Karaca, bakırdan gelen lezzet ve şifayı eve taşıyor

Modern ve ileri teknoloji tasarımları, kendi buluşları ile ilklere imza atan böylece yaşamlara değer katan Karaca, tüketicilerini geleneksel...

Karaca, bakırdan gelen lezzet ve şifayı eve taşıyor
Modern ve ileri teknoloji tasarımları, kendi buluşları ile ilklere imza atan böylece yaşamlara değer katan Karaca, tüketicilerini gelenekselleşmiş tarihsel dokularla da buluşturuyor. Aile büyüklerimizin evinde görmeye alıştığımız, nostaljik bakır tencereler Karaca ile mutfaklardaki yerini alıyor.

Bakır tencerelerin sağlam, yumuşak, işlenebilir ve en iyi ısı iletken olma özelliği ile her türlü pişirme ihtiyacına uygun olduğu biliniyor. Karaca Mesopotamia bakır ürünleri de el işçiliği ile yapılmış özel bir seri olarak hem yemeğin hem de mutfakta geçirilen zamanın keyfine keyif katıyor. Bakır maddesi sayesinde mükemmel ısı dağılımı sağlayan Karaca Mesopotamia bakır ürünleri, geleneksel lezzetleri özgün tatlarıyla sunuyor.

Çocukluğumuzda ninelerimizin, anneanne ve babaannelerimizin evlerinden hafızalarımıza kazınan bakır tencere ve tavalar, Karaca ile yine mutfakların baş tacı oluyor. Bakır, tencere ve pişirme ürünleri üretiminde kullanılan metaller arasında en iyi ısı iletkenliğine sahip olmasıyla yemeklerin lezzetlerini ve besleyici niteliklerini kaybetmeden homojen bir pişirme süreci sağlıyor. Kalaylanmış bakır tencere kullanımında yemek içindeki toksinleri atarak sağlıklı ve doğal beslenme olanağı sunuyor.

Sağlıklı, hijyenik ve antibakteriyel olan Mesopotamia bakır tencereler bakteri barındırmıyor. Mesopotamia bakır tencere ve tavalarda tüm yemekler pişirilebiliyor.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Önizle

Hiç yorum yok