Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE
FALSE
TRUE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

Yenilenen yüzüyle misafirleriyle buluşmaya başladı

Karaköy Güllüoğlu, Yıllardır Değişmeyen Çizgisini Yenilenen Yüzüyle Buluşturdu İstanbul’un simgeleşmiş mekanlarından biri haline gelen Karak...

Yenilenen yüzüyle misafirleriyle buluşmaya başladı

Karaköy Güllüoğlu, Yıllardır Değişmeyen Çizgisini Yenilenen Yüzüyle Buluşturdu

İstanbul’un simgeleşmiş mekanlarından biri haline gelen Karaköy Güllüoğlu, yenilenen kimliğiyle yoluna devam ediyor. Köklü geleneğini her dönem yenilenerek koruyan Karaköy Güllüoğlu, mart ayından itibaren yeni yüzüyle misafirlerini karşılıyor.

1843’te Gaziantep’te başlayan ustalık hikayesini İstanbul’da sürdüren Karaköy Güllüoğlu, yıllardır değişmeyen kült çizgisini, modern bakış açılarıyla buluşturdu. İstanbul’un simge mekanlarından biri olan mağazasında ve tüm ürünlerinde; köklü marka değerlerini her dönem koruyan ama yeniliklere ve değişime de açık olan Karaköy Güllüoğlu, yenilenen yüzüyle misafirleriyle buluşmaya başladı.

Pandemi öncesinde başlayan marka kimliğinin yenilenme sürecini Mart ayında tamamlayan markanın 6. nesil üyesi, Genel Müdür Murat Güllü; köklü geleneğine dikkat çekerek, Karaköy Güllüoğlu markasının gelenek ve yenilik arasında bir köprü olduğunu, yenilenmenin ise uzun yıllar var olmanın vazgeçilmez gerekliliği olduğunu belirterek,”Biz Gaziantep'ten İstanbul'a gelerek, iki kültür arasında bir köprü oluşturduk. Köklerimizi burada saldık. Adımızı da İstanbul’un nadide semti Karaköy’den aldık. O yüzden yenilenen kimliğimizde ve logomuzda, köprü simgesini kullandık“ dedi.

Online Baklava Kapınızda!

15 sene önce başladıkları online satışı daha da güçlendirmek için pandemi öncesinde başladıkları alt yapı hazırlıklarını tamamladıklarını belirten Güllü, şunları söyledi: “Kurulduğumuz günden beri zamanın ruhunu anlamak ve bu konuda gerekeni yapmak, markamızın ruhunda var. Karaköy Güllüoğlu olarak Gaziantep’ten İstanbul’a ve İstanbul’dan tüm dünyaya açılan bir köprü olmak için dur durak bilmeden çalışıyoruz. Kendi sektörümüzde online satış yapan ilk markayız.  

Dünyaya baklavayı tanıtmak ve ülkemizde usta yetiştirmek gibi sorumlulukları olduğunu belirten markanın 5. nesil üyesi Yönetim Kurulu Başkanı Nadir Güllü “Bu sorumluluk bilinci ile nesiller arası uyumlu çalışma sürecini yöneterek yenilikle geleneği bir arada sunmaya devam edeceğiz.”

Tüm ürünlerin, yöresinde ve mevsiminde temin edilen doğal malzemelerle üretildiği Karaköy Güllüoğlu, ‘baklavaya lezzetini verenin’ ustalık ve en iyi malzeme seçimi olduğunu her dönem kanıtlıyor.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Önizle

Hiç yorum yok

Tanıtım Yazısı | Reklam Haber
Bumerang - Yazarkafe