Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE
FALSE
TRUE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

Tarhana ekmeği miksi

Yaz mevsimine veda edip sonbaharı karşılarken kış sofralarının hazırlıkları çoktan yapılmaya başlandı.  Domatesi, biberi, turşusu derken yaz...

Tarhana Ekmeği Miksi


Yaz mevsimine veda edip sonbaharı karşılarken kış sofralarının hazırlıkları çoktan yapılmaya başlandı. 

Domatesi, biberi, turşusu derken yazın bereketini kışa taşıyan hazırlıkların bir diğer favorisi de tarhana. Peki fırın rafları için hem lezzetli hem de sağlıklı Inventis Tarhana Miksi’nden ekmek yapmayı denediniz mi?

Geniş ürün gamı ile tüm dünya lezzetlerine yer veren Lesaffre, fırıncı raflarına özel, sofraların vazgeçilmezi ve özellikle Türk toplumunda önemli bir besin kaynağı konumunda olup dengeli ve sağlıklı beslenmenin temelini oluşturan lezzetli bir ekmek önerisi sunuyor: Inventis Tarhana Ekmeği Miksi

Müşterilerine sunduğu ekmek çeşitliliğini arttırarak farklılık yaratmak isteyen fırınların pratik yardımcısı, bir Lesaffre markası olan Inventis Ekmek Karışımları, tüm damak zevklerine hitap eden lezzetlerinin yanı sıra, kendine has kokusu, rengi ve lezzeti ile birbirinden sağlıklı ürünler sunuyor. 

Hem sağlıklı hem lezzetli


Özenle seçilmiş tam tane durum buğday unu, Anadolu’nun yerel tatları olan domates, pancar, havuç lezzetleri ile zenginleştirilmiş ve tarhana aromasını rahatlıkla deneyimleyebileceğiniz bir karışım olan Inventis Tarhana Ekmeği Miksi, hem sağlıklı hem de lezzetli bir özelliğe sahip. Kendine has kırmızı ve turuncu tarhana renginde farklı ekmekler üretmenizi sağlayan karışım, kullanıma hazır olup 25 kg’lık kraft torbalarda muhafaza ediliyor.

Müşterilerine sundukları ekmek çeşitliliğini arttırmak isteyen fırıncıların pratik yardımcısı olan Inventis Ekmek Miksi serisi ile yüksek kalitede ekmekler üretmek için mikse yalnızca su, tuz, maya ilave etmeniz yeterli.

Lesaffre’ın Inventis markasının Tarhana Ekmek Miksi ile siz de coğrafyamızda yetişen ve Anadolu’nun buğdaylarından yapılan sağlıklı ekmekler ile raflarınızı çeşitlendirebilirsiniz.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Önizle

Hiç yorum yok

Tanıtım Yazısı | Reklam Haber
Bumerang - Yazarkafe