Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE
FALSE
TRUE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

En sevdiğiniz lezzetleri zirveye taşıyın

Arzum’un şarjlı mutfak ürünleri ailesinden FreeStick’in dağ temalı reklam filmi dijital platformlarda yayına girdi. Filmde, Arzum FreeStick ...

En sevdiğiniz lezzetleri zirveye taşıyın


Arzum’un şarjlı mutfak ürünleri ailesinden FreeStick’in dağ temalı reklam filmi dijital platformlarda yayına girdi. Filmde, Arzum FreeStick ve tüm şarjlı mutfak ürünlerinin vurgusunun altı çiziliyor:

‘Şarjlı mutfak teknolojileriyle Arzum, göründüğünden çok daha fazlası.’

Türkiye’nin önde gelen elektrikli ev aletleri markası Arzum’un şarjlı mutfak ürünlerinden Arzum FreeStick Şarjlı Kişisel Blender’ın yer aldığı reklam filmi, tüm dijital platformlarda yayına girdi. Arzum’un 2.5 saat kablosuz kullanımıyla ev dışında da büyük kolaylık sunan ürünü Arzum FreeStick’in reklam filmi TBWA\Istanbul tarafından hazırlandı.

Dağın zirvesinde de lezzet keyfiniz sürsün

Arzum FreeStick Kişisel Blender için çekilen filmin ilk sahnesinde, bir dağın zirvesinde kamp kurmuş iki arkadaşı görüyoruz. Karın ortasında dururlarken biri diğerine pişmanlıkla bakıp blenderı unuttuğunu itiraf ediyor. Yaşanan büyük hayal kırıklığının ardından, sahneye Arzum FreeStick Şarjlı Kişisel Blender ile hazırlanan lezzetler giriyor ve ‘Unutmayın, Arzum FreeStick Şarjlı Kişisel Blender’ı, kablosuz özelliğiyle en sevdiğiniz lezzetleri hem evinizde hem de istediğiniz yerde sunuyor’ mesajı veriliyor. 

Filmin sonunda Arzum FreeStick ve tüm şarjlı mutfak ürünlerinin vurgusunun altı çiziliyor: ‘Şarjlı mutfak teknolojileriyle Arzum, göründüğünden çok daha fazlası.’ 

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Önizle

Hiç yorum yok

Tanıtım Yazısı | Reklam Haber
Bumerang - Yazarkafe