Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE
FALSE
TRUE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

Galataport İstanbul’da buluşmanın heyecanı

Deniz ürünlerinin en tazesini özgün reçetelerle buluşturarak misafirlerine özenle sunan Bodrum’un klasiği Sait Restoran, kapılarını Galatapo...

Galataport İstanbul’da buluşmanın heyecanı


Deniz ürünlerinin en tazesini özgün reçetelerle buluşturarak misafirlerine özenle sunan Bodrum’un klasiği Sait Restoran, kapılarını Galataport İstanbul’da açtı. Bodrum’un maviliklerini İstanbul boğazının eşsiz güzelliğiyle buluşturan Sait Restoran, sanat, alışveriş, turizm ve gastronominin bir araya geldiği şehrin yeni mahallesi Galataport İstanbul’da misafirleriyle buluşmanın heyecanını yaşıyor.

Uzun yıllar misafirlerini en iyi hizmet anlayışı ile ağırlayarak başarı çıtasını üst seviyelere taşımayı başaran Sait Restoran, Bodrum Yalıkavak’tan sonra ilk kez İstanbul’a gelerek, kapılarını Galataport İstanbul’da açtı. Karaköy’ün tarihi dokusuyla, sanat, alışveriş, turizm, liman kültürü, çalışma hayatı ve gastronominin bir araya geldiği Galataport İstanbul’da misafirleriyle buluşan Sait Restoran, uzun yıllardır birlikte çalıştığı profesyonel ekibiyle inşa ettiği özenli servis ve güçlü mutfak ayrıcalığını bu kez İstanbul’da yaşatıyor. Sait Birtan Yılmaz sekiz yıldır D.ream çatısı altında Bodrum Yalıkavak’ta hizmet veren restoranlarının İstanbul yolculuğunu şu sözlerle anlatıyor: Bodrum’da Türkiye’den ve dünyadan gelen birçok kıymetli misafirimizi senelerdir ağırlıklı olarak hep yaz sezonunda ağırlıyoruz. Şimdi ise sadece Türkiye’nin değil dünyanın kalbi olan bir şehirde, Galataport İstanbul gibi çok özel bir projede misafirlerimizle yıl boyu buluşabileceğiz için çok heyecanlıyız. Galataport İstanbul projesinin, özellikle kruvaziyer turizminde olan eksiği büyük ölçüde karşılayarak ülkemize ve şehrimize büyük bir değer katacağını düşünüyorum. Böylesine önemli bir projenin bir parçası olduğumuz için ise ayrıca çok mutluyum”.

Galataport İstanbul’da buluşmanın heyecanı


Sait Restoran yenilikçi dokunuşlarla Galataport İstanbul’da

20 yılı aşkın deneyimini geleneklerine sadık ve yeniliğe açık bir vizyon ile misafirleriyle buluşturan Sait Restoran, klasik lezzetlerinin yanı sıra farklı dokunuşlarla birlikte güçlenen bir menü ile Galataport İstanbul’daki şubesinde hizmet veriyor. Misafirlerinin Sait Restoran ile özdeşleşen lezzetleri İstanbul’da da deneyimleyebileceklerini söyleyen Sait Birtan Yılmaz: “Yenilikçi bir ruh ile özümüzü de kaybetmeden daha mükemmel bir Sait konseptini Galataport İstanbul’a taşıdık. Misafirlerimiz bize özgü değişmeyen çizgilerimizin yanı sıra Sait Restoran ruhu ile uyumlu değişimleri bir arada görecekler” diyor. 

İmza lezzetler Galataport İstanbul’da sizleri bekliyor

Bodrum Yalıkavak’tan sonra şehrin yeni mahallesi Galataport İstanbul’da kapılarını açan Sait Restoran, özenle seçilen Ege otlarıyla hazırladığı salataları, mezeleri ve mevsimin en taze ürünleriyle farkını ortaya koymaya devam ediyor. Sait Restoran’ın denizden sofraya prensibiyle sunduğu en taze deniz mahsulleri ve sezon balıklarına, ev yapımı taze makarnalar, özel reçetelerle hazırlanan çorbalar ve birbirinden lezzetli tatlılar eşlik ediyor. 

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Önizle

Hiç yorum yok