Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE
FALSE
TRUE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

Kadınlar Günü’nde sevdiklerini değerli hissettirmek isteyenler

Paşabahçe Mağazaları bu Kadınlar Günü’nde de sevdiklerini değerli hissettirmek isteyenler için çok özel hediye alternatifleri sunuyor.  Lüga...

Kadınlar Günü’nde sevdiklerini değerli hissettirmek isteyenler
Paşabahçe Mağazaları bu Kadınlar Günü’nde de sevdiklerini değerli hissettirmek isteyenler için çok özel hediye alternatifleri sunuyor. 

Lügat365 fincan ve kupaları ile “Bahardalı” 2’li Kahve Fincanı seti öne çıkan seçenekler arasında yer alıyor.

Paşabahçe Mağazaları’nın Kadınlar Günü hediye önerileri için sunduğu alternatifler arasında Lügat365 serisi ürünler ile “Bahardalı” 2’li Kahve Fincanı seti dikkat çekiyor.

“Sevgi, aşk, arzu, merhamet, hoşgörü gibi duyguların yürekteki barınağı” anlamına gelen Lügat365 “Gönül” Kupa ve Fincan ürünleri ile beraber Lügat365 Kadın Kupa da Kadınlar Günü hediyeleri için favori ürünler arasında.

Paşabahçe Mağazaları ayrıca Türk Kahvesi keyfini baharın güzelliğiyle birleştiren “Bahardalı” 2’li Kahve Fincanı seti ile de kahve tutkunları için harika bir seçenek sunuyor. Paşabahçe Mağazaları için özel olarak elde üretilen ve tek tek elde dekorlanan “Bahardalı” 2’li Kahve Fincanı seti, sarı üzerine çiçeklerin muhteşem uyumu ile kahve sohbetlerine eşlik ediyor.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Önizle

Hiç yorum yok