Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE
FALSE
TRUE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

Brezilya'nın egzotik renkleriyle şimdi daha da iddialı

90 yılı aşkın tecrübesiyle dünya çapında en sevilen pişirme gereçleri markası olan Le Creuset, İlkbahar-Sonbahar koleksiyonunu açıkladı. Vid...

90 yılı aşkın tecrübesiyle dünya çapında en sevilen pişirme gereçleri markası olan

Le Creuset, İlkbahar-Sonbahar koleksiyonunu açıkladı. Vida Brazil adlı koleksiyon Brezilya'nın cüretkar renkleri ve eşsiz lezzetlerinden ilham alan tasarımlarıyla hem göze hem damağa hitap ediyor.

Le Creuset, 1925 yılında ürettiği ilk renkli tencereyle sadece grilerin ve siyahların olduğu mutfaklara renk katarak bir ilke imza atmıştı. Yeni koleksiyonu Vida Brazil ile mutfakları canlandırmadaki ustalığını bir kez daha gözler önüne seriyor. Koleksiyonundaki ürünlere Brezilya'nın eşsiz dokusunu yansıtan egzotik kırmızı, Amazon yeşili, papaya sarısı ve okyanus mavisi renkleri hakim.

Le Creuset Vida Brazil koleksiyonu, Brezilya'nın geniş aileleri, paylaşılan yemekleri, yerel baharatları ve özel tatlarıyla bütünleşen mükemmel pişirme ve servis ürünleri sunuyor. Brezilya mutfağına uyum gösterecek seramik, döküm demir, paslanmaz çelik, yapışmaz alüminyum ürünler, şarap aksesuarları ve değirmenler koleksiyonda yer alıyor.

Vida Brazil için TV şefi ve yemek uzmanı Andy Bates ile işbirliği yapan Le Creuset koleksiyonla birlikte Brezilya mutfağından özel tarifleri de mutfak meraklılarıyla paylaşıyor. Izgara karidesten Brezilya'nın ünlü sokak yemeklerine dek pek çok yerel lezzet Vida Brazil koleksiyonuyla eşsiz bir uyum yakalıyor.

Brezilya'nın renkleri ve tatlarından ilhamla her biri zanaat ürünü olarak üretilen Le Creuset Vida Brazil pişirme ve servis gereçleri, mükemmel bir yemek deneyimi sunmaya hazır.

Le Creuset Hakkında
Le Creuset, 1925 yılında Kuzey Fransa’nın Fresnoy-le-Grand kasabasında bir emaye uzmanının ve bir döküm uzmanının, porselen emaye kaplanmış üstün kaliteli döküm demir pişirme gereçleri üretmek için bir araya gelmesiyle kurulmuştur. Tencerelerin ve hayatın renksiz ve gri olduğu bir dönemde bu iki uzman tarafından açılan dökümhanede üretilen renkli emaye döküm demir tencereler adeta devrim niteliğinde ürünler olmuştur. Uygulanan ilk renk, erimiş döküm demirin canlı tonlarından esinlenilen parlak 'Volkanik' turuncu rengidir.
Adını demirin içinde eritildiği büyük taş potadan alan Le Creuset’nin tüm döküm demir ürünleri, 1925 yılında özgün tasarımlı ilk yuvarlak cocotte tencere piyasaya sürüldüğü günden bugüne dek Fransa’da üretilmektedir. Her bir ürün, kendi kalıbına döküldükten sonra ince el işçiliği ile üretilmesi sonucu mükemmel pişirme sonuçları sunan eşsiz bir parçadır. Fresnoy-le-Grand'da bulunan orijinal dökümhanede her gün 10.000'i aşkın Le Creuset döküm demir ürünü üretilmektedir. En kaliteli malzemeler kullanılarak ustalıkla işlenen her bir ürün, en az 15 nitelikli uzmanın elinden geçerek kontrol edilir, tek tek incelenir ve güvenle Ömür Boyu Garantisi verilerek üstün kaliteleri sağlanır.
Le Creuset'nin tasarıma, yenilikçiliğe ve kaliteye olan tutkusu, dünya çapında en sevilen pişirme gereçleri markası olmasını sağlamıştır. Geniş bir ürün yelpazesi sunan Le Creuset, geçmiş 90 yılda global bir marka haline gelmiştir, ancak markanın geleneklerine bağlılığı ve el yapımı kalite taahhüdü bugün de aynı şekilde devam etmektedir.
Le Creuset, döküm tencerelerden 3-kat paslanmaz çelik kaplama pişirme gereçlerine, mutfak ve servis eşyasından silikon, tekstil ve şarap aksesuarlarına kadar geniş ürün gamına sahiptir.


✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Önizle

Hiç yorum yok