Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE
FALSE
TRUE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

Mutfaktaki herkes gerçek bir şefe dönüşüyor

Tasarımları ve ürünlerinde birçok ilke hayat veren Arzum, Chefim Çok Amaçlı Basınçlı Pişirici ile mutfaklara konfor ve fonksiyonellik getiri...

Mutfaktaki herkes gerçek bir şefe dönüşüyor
Tasarımları ve ürünlerinde birçok ilke hayat veren Arzum, Chefim Çok Amaçlı Basınçlı Pişirici ile mutfaklara konfor ve fonksiyonellik getiriyor. Mutfaktaki herkesi gerçek bir şefe dönüştüren pişirici, tek tuşla yemek devrini başlatıyor.  

Türkiye’nin önde gelen küçük ev aletleri markası Arzum’un konfor, güvenlik ve fonksiyonelliği teknolojide birleştirdiği Arzum Chefim Çok Amaçlı Basınçlı Pişirici, geleneksel basınçlı pişirici devrini kapatıyor. Yemek hazırlamayı eğlenceli ve zahmetsiz bir hale getiren pişirici, 6 litre kapasitesi ve 14 fonksiyonu ile en geniş ailelerin farklı isteklerini tek başına karşılıyor. Buharda pişirme, cam kapaklı kullanım seçenekleri ve geniş LCD ekran özellikleriyle mutfaklarda kendisine oldukça geniş bir kullanım alanı yaratan elektrikli pişirici, tek tuşla çorbadan pilava, tencere yemeklerinden tandıra kadar birçok lezzeti hazırlayabiliyor.  

Teknolojisiyle geleneksel basınçlı pişiricileri tahtından edecek

Zamanın ötesindeki tasarımı ile girdiği her mutfağa kolayca uyum sağlayacak pişirici, geniş LCD ekranıyla da yemeklerin ısı ve kalan pişirme zamanı gibi bilgilerin kolayca izlemesine imkan veriyor. Teknolojisiyle geleneksel basınçlı pişiricileri tahtından edecek Arzum Chefim Çok Amaçlı Basınçlı Pişirici, ergonomik kapağıyla da üstün kullanım ve pişirme kolaylığı sunuyor. Pilav, baklagiller, tandır ve çorba gibi yemeklere özel doğru ısı, basınç ve zamanın tanımlandığı 14 farklı fonksiyonuyla da tüm yemeklerin lezzetini doruklara çıkarıyor. Sterilize ve sıcak tutma gibi seçeneklerin de sunulduğu pişirici ile kek pişirmek ve yoğurt mayalamak da mümkün. Yemeklerini tümüyle kendi programıyla pişirmek isteyenler içinse manuel kullanım seneği sunuluyor. Basınç seviyesinin, başlama süresinin ve ısının istenen seviyede ayarlanabildiği pişirici, 1000 watt’lık güce sahip. 

Mutfaktaki herkes gerçek bir şefe dönüşüyor

Tarif kitabı yemeklerdeki Arzum dokunuşunu artırıyor

Yapışmaz yüzeyli, 6 litrelik iç haznesiyle en geniş ailelerin yemeklerini tek seferde hazırlayabilen pişiricinin iç haznesi kolayca çıkartılıp temizlenebiliyor. Buharda pişirme fonksiyonu ve aparatı ile en sağlıklı yemeklere de çözüm olan pişirici cam kapağı ile basınç gerektirmeyen durumlarda normal bir tencere gibi kullanılabiliyor. Ölçü kabı, yemek kaşıkları aksesuarları ise pişiricinin sürprizleri oluyor. Arzum’un geleneksel Türk mutfağı lezzetleriyle hazırladığı, Chefim Çok Amaçlı Basınçlı Pişirici tarif kitabı ise yemeklerdeki Arzum dokunuşunu artırıyor.  

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Önizle

Hiç yorum yok