Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE
FALSE
TRUE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

Müşteri memnuniyetini her geçen gün artırıyor

Müşteri memnuniyeti esasına bağlı olarak üretimden satış sonrası hizmetlere kadar her aşamada kaliteden ödün vermeyen Silverline, SSH Plus i...

Müşteri memnuniyetini her geçen gün artırıyor
Müşteri memnuniyeti esasına bağlı olarak üretimden satış sonrası hizmetlere kadar her aşamada kaliteden ödün vermeyen Silverline, SSH Plus ile birlikte tüketicilerin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için 350 ayrı noktada hizmet veriyor. 

Silverline, SSH (Satış Sonrası Hizmet) ekibi tarafından yürütülen “Bakım Onarım Merkezi Yönetim” projesiyle müşteri memnuniyetini her geçen gün artırıyor. Silverline kullanıcısının bakım onarım sürecinde en iyi hizmeti alması için projeyi hayata geçiren marka, 2022 yılının ilk 6 ayında müşteri memnuniyeti yüzde 96.25’e yükseltti.  Silverline, tüm şehirlerde uyguladığı projesiyle her alanda kaliteli, hızlı ve çözüm odaklı hizmet sunarak müşteri memnuniyetini yıl sonunda yüzde 100’e çıkarmayı hedefliyor. 

Bakım Onarım Merkezi Yönetim projesi kapsamında 444 4 758 numaralı çağrı merkezi üzerinden iletilen arıza kayıtları uzman teknik ekip tarafından CRM sistemine aktarılıyor. Tüketici talepleri uzman teknisyenler tarafından kayıt altına alınıyor ve takip süreci yürütülüyor. Teknik bilgiye sahip müşteri temsilcileri mümkünse talebi telefonda çözüme kavuşturabiliyor. SSH Plus ekibinin müdahalesini gerektiren süreci ise en hızlı şekilde teknik ekibe yönlendirip adrese ulaşmalarını sağlıyor. Arıza çözümlenene kadar tüm süreç takip ediliyor ve bakım onarım süreci sona erdiğinde müşteri ile memnuniyet anketi yapılıyor. Temmuz ayında gerçekleştirilen tüketici memnuniyeti anketinde aylık bazda yüzde 100 müşteri memnuniyetine ulaşan marka, bu başarısını sürdürmeyi amaçlıyor.

Müşteri memnuniyetini her geçen gün artırıyor


Hedef yüzde 100 müşteri memnuniyeti...

Bakım onarım sonrası ise memnuniyet ölçümü yapan Silverline; düşük puan veren tüketicileri arayarak, müşteri memnuniyetini artırmak için dikkat edilmesi gereken hususları tespit ediyor ve hizmet aşamalarında sürekli güncelleme yapıyor. Marka yeni projesiyle, 2021 yılında yüzde 92.30 olan memnuniyet oranını 2022 ilk yarısı itibari ile yüzde 96.25’ yükseltti. Hedef, 2022 sonu itibari ile yüzde 100 müşteri memnuniyet oranı... 

SSH Plus ile hizmet kalitesi artıyor

Silverline’nın, satış sonrası hizmetlerde mükemmel hizmet ve yüksek müşteri memnuniyeti yaklaşımı ile hayata geçirdiği SSH Plus, yedek parça ve lojistik depoları, teknik çalışma ofisleri, bakım onarım atölyesi, çağrı merkezi, eğitim ve toplantı merkezleri, ücretsiz montaj, bakım, onarım hizmeti ve geç servis hizmetleri veriyor.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Önizle

Hiç yorum yok