Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE
FALSE
TRUE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

Yemek masalarına şık bir dokunuş

Yemek masaların en önemli parçalarından olan tuzluk & biberlik takımları Bambum’un şık dokunuşuyla sofralara farklı bir hava katıyor.  B...

Yemek masalarına şık bir dokunuş


Yemek masaların en önemli parçalarından olan tuzluk & biberlik takımları Bambum’un şık dokunuşuyla sofralara farklı bir hava katıyor. 

Bambu doğallığını porselenin zarifliğiyle birleştiren Bambum Vien tuzluk & biberlik takımları, klasik tasarımıyla her sofraya uyum sağlıyor. Ergonomik tasarımı ve geniş iç haznesi ile pratik bir kullanım sunan Bambum Vien tuzluk & biberlik takımları, zarafeti ile göz dolduruyor. 

Porselenden çeliğe bambudan döküme kadar binlerce çeşit ürünüyle mutfaktaki tüm ihtiyacı karşılayan Bambum, Vien tuzluk & biberlik takımlarını müşterilerinin beğenisine sunuyor. 

Bambunun sağlıklı yapısını porselenin şıklığı ile birleştiren Bambum, Vien tuzluk & biberlik takımları ile sofralara estetik bir dokunuş yapıyor. Bambu tablası ve klasik porselen tasarımıyla her yemek takımına uyum sağlayan Bambum, Vien tuzluk & biberlik takımları,ergonomik tasarımı ve geniş iç hacmi ile tercih sebebi oluyor. 

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Önizle

Hiç yorum yok