Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE
FALSE
TRUE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

Ramazan ayında sofralara lezzet katıyor!

2004 yılından itibaren züccaciye sektöründe faaliyet gösteren, yenilik ve özgün tasarım anlayışıyla bir dünya markası olma yolunda hızla ile...

Ramazan ayında sofralara lezzet katıyor!

2004 yılından itibaren züccaciye sektöründe faaliyet gösteren, yenilik ve özgün tasarım anlayışıyla bir dünya markası olma yolunda hızla ilerleyen Schafer, “Schafer’la Lezzet Ayı” mottosuyla Ramazan ayında hazırlanacak birbirinden çeşitli ve lezzetli iftar sofraları için pek çok farklı ürünü müşterisine sunuyor. Pişirme grubu kategorisinde yer alan Gastronomie Master, Guss Chef ve Pro Cast serilerinde yer alan uzun ömürlü, farklı boylarda ve şekillerde çeşitli tencere ve tava seçenekleri, üstün özellikleriyle öne çıkıyor. 

Sektördeki 25 yıllık tecrübesiyle 2004 yılından itibaren yenilikçi ve özgün tasarım anlayışıyla züccaciye sektöründe bir dünya markası olma yolunda hızla ilerleyen Schafer, Ramazan ayında, “Schafer’la Lezzet Ayı” mottosuyla müşterilerine yüksek kaliteli pişirme grubu ürünlerini sunuyor. Türkiye çapında 53 mağazası ve 2.000 adet satış noktasında sunduğu özgün, şık ve dayanıklı ürün çeşitliliği ile sektörün öncü markası olan W.Besteckhaus Schafer,  küçük ev aletlerinden züccaciyeye uzanan geniş ve çeşitli ürün yelpazesiyle tüketicilerin hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor.

Nesilden nesile aktarılan uzun ömürlü ürünler

Pişirme grubu kategorisinde yer alan Gastronomie Master, Guss Chef ve Pro Cast serilerinde uzun ömürlü, farklı boylarda ve şekillerde çeşitli seçenekler bulunuyor. Özel kare formuyla yuvarlak tencere ve tavalara göre daha geniş bir hacme sahip olan Gastronomie Master, 5 mm ezme alüminyum dökümden üretilmesi sebebiyle sağlamlığı ile ön plana çıkıyor. Kolay çizilmeyen ve aşınmayan Gastronomie Master serisi PFOA, kurşun ve kadmiyum içermediği için yeşil etiketli olarak üretiliyor. İndüksiyon tabanlı ürünler bu sayede ısıyı homojen dağıtarak gereksiz enerji tüketimini önlüyor. Tüm ocak tiplerine uygun olan ürünler, çelik kulpları sayesinde fırına da girebilmesiyle mutfaklarda pişirme kolaylığı sağlıyor. İster set olarak ister tek olarak satın alınabilen tencere ve tava ürünleri kolay temizlenebilir olmasıyla da pratiklik sağlıyor.

Dayanıklı demir döküm gövdesi ile nesilden nesile aktarılarak uzun yıllar kullanılabilen Guss Chef Serisi ise ısının eşit bir şekilde yüzeye yayılmasıyla, gıdaların düşük ısılarda bile lezzet kaybı yaşanmadan pişmesini sağlıyor. Tüm ocak tiplerinde kullanılabilen, emaye kaplaması sayesinde gıdalarla temas etmeyen ve antibakteriyel olması sebebiyle tercih edilen ürünler farklı boylarda derin tencere, basık tencere, çift kulplu grill tava, yardımcı kulplu grill tava, sahan gibi seçeneklerle satışa sunuluyor. Kırmızı ve turkuaz renk seçenekleriyle mutfaklara renk katan Guss Chef serisi ürünleri tekli satılmasıyla da öne çıkıyor. 

Hem kullanımı hem temizlenmesi çok kolay

Tasarımıyla modern mutfakların vazgeçilmez pişirme ürünlerinden biri olmaya aday olan Pro Cast Serisi ise sahip olduğu ezme döküm yapısı sayesinde demir döküm ürünlere göre daha hafif ve kullanımı kolay olmasıyla mutfakta pratiklik arayan tüketicilerin tercih sebebi oluyor. Kolay temizlenebilen Pro Cast ürün serisi farklı boylarda basık tencere, derin tencere, tava ve sahan gibi seçenekleriyle pek çok ihtiyaca cevap veriyor.

Schafer iftar yemeklerini sağlıklı ve lezzetinden ödün vermeden pişirmek isteyen müşterilerini yüksek kaliteli pişirme grubu ürünlerinden kendilerine en uygun modelini seçmeleri için mağaza ve online satış noktalarına davet ediyor.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Önizle

Hiç yorum yok