Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE
FALSE
TRUE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

Az değil, hiç yağ kullanmıyorsunuz!

Russell Hobbs’un piyasaya yeni çıkan ürünü Satisfry, alternatif pişirme özellikleriyle fark yaratıyor. “Satisfry” ile az değil, hiç yağ kull...

Az değil, hiç yağ kullanmıyorsunuz!

Russell Hobbs’un piyasaya yeni çıkan ürünü Satisfry, alternatif pişirme özellikleriyle fark yaratıyor.

“Satisfry” ile az değil, hiç yağ kullanmıyorsunuz!

İngiliz tarzını mutfaklara taşıyan Russell Hobbs küçük ev aletleri, yeni yılla birlikte Türkiye pazarına giren SatisFry ailesi ürünleriyle fark yaratıyor. Kolay kullanımı, hızlı ve alternatifli pişirme özellikleriyle dikkat çeken SatisFry, hiç yağ kullanmadan da lezzetli yemekler yapabiliyor.Üstelik gelişmiş AirFry teknolojisi sayesinde geleneksel pişiricilere göre %76 daha hızlı ve %44 enerji tasarruflu.

Özgün tasarım odaklı İngiliz menşeli Russell Hobbs, yeni serisi  Satisfry  ile mutfaklarda hayatı kolaylaştırmak konusunda iddialı. Guilt-free yemek yapımı (daha az yağ ile bol lezzetli yemekler), kolay temizlik, kolay kullanım, leziz yemekler için aroma koruma, hızlı pişirme ve çok fonksiyon özellikleri ile Satisfry yeni seneye damgasını vuracak bir ürün olmaya aday.

Az değil, hiç yağ kullanmıyorsunuz!

Sıfır yağlı, bol lezzetli yemekler

Seride 3 farklı model bulunuyor. 5,5 lt ile en büyük hacme sahip olan “SatisFry Air & Grill Multi Cooker”, air-fryer, ızgara, yavaş pişirici, kavurma, kaynatma, pişirme, kızartma, sıcak tutma özelliklerine sahip hayatınızı son derece kolaylaştıracak bir ürün. AirFry işlemi sırasında doğal sıvıların korunmasına yardımcı olduğundan yiyeceklerin kendi suyunda ve daha lezzetli pişmesini sağlar. Bu nedenle kullandığınız yağ miktarını lezzetten ödün vermeden azaltabilir, tercihinize göre hiç yağ kullanmayabilirsiniz.

Gelişmiş AirFry teknolojisi

Russell Hobbs’un geliştridiği üstün AirFry teknolojisi sayesinde, diğerlerinde olduğu gibi pişirme için yalnızca üstten gelen ısı kullanılmaz aksine eşit pişirme ve çok yönlü kızartma için üstten ve alttan 260°C'ye kadar hava sıcaklıkları sirküle edilir. Böylece geleneksel fırında pişirilen yiyeceklerden %67'ya kadar daha hızlı havayla kızartır ve %44 enerji tasarrufu sağlar. Ayarlanabilir termostat özelliği de bulunan ürün, dayanıklı yapışmaz kaplamaya sahip çıkarılabilir pişirme ızgarası bulaşık makineleriyle de uyumlu.

Satisfry serisindeki diğer iki modelse SatisFry Air Large ve Air Small. Russell Hobbs AirFry teknolojisine sahip bu iki modelin farkı, 5 lt ve 1,8 lt olarak değişen kapasiteleri.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Önizle

Hiç yorum yok

Tanıtım Yazısı | Reklam Haber
Bumerang - Yazarkafe