Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE
FALSE
TRUE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

Mutfağınızın rüya takımı

Alman kalitesiyle 160 yıldır pişirme malzemeleri ve mutfak eşyaları üreten WMF, 4 farklı tencereyi içeren WMF Function 4 Tencere Seti ile bi...

Alman kalitesiyle 160 yıldır pişirme malzemeleri ve mutfak eşyaları üreten WMF, 4 farklı tencereyi içeren WMF Function 4 Tencere Seti ile birçok yemeği kolayca hazırlamanıza yardımcı oluyor.

Almanya’nın ünlü tasarım ajansı NOA Aachen katkılarıyla tasarlanan, WMF Function 4 Tencere Seti’nde yer alan kısa tencere yahni ve dolmalar için mükemmel bir seçenek olurken derin tencereler ise pişirme sırasında daha çok sıvıya ihtiyacı olan her yemek için ideal oluyor. Cromargan® 18/10 paslanmaz çelikten üretilen WMF Function 4 Tencere Seti, tüm ocak tiplerine uygunluğu ve eşit ısı dağılımını sağlayan, ısıyı uzun süre koruyan TransTherm® tabanıyla mutfağınızın vazgeçilmezi oluyor.

Kapaklarının tasarımı ise Apple iPod’dan ilham alınarak üretilen WMF Function 4 Tencere Seti, paslanmaz çelik ve silikonun kombinasyonundan oluşan kapaklar 4 farklı işlevi ile dikkat çekiyor. WMF Function 4 Tencere Seti’nin kullanım durumunuza bağlı olarak sıvıların kapak kapalıyken süzülebilmesini sağlarken makarna veya pirinç gibi yiyeceklerin tencerenin içinde kalmasına olanak sunuyor. WMF Function 4 Tencere Seti’nin kapaklarında yer alan kırmızı halkalar ise ısıya dayanıklı silikondan yapıldığı için tencereye sıkıca oturabiliyor. Ayrıca yemek pişirirken fazla ısınma yapmayan içi boş kulplara sahip olan WMF Function 4 Tencere Seti, içindeki ölçü göstergesi ile de sıvıların kolayca ölçülmesini sağlıyor.

WMF Function 4 Tencere Seti ile hazırladığınız tüm yemekler daha lezzetli olacak!

WMF Function 4 Tencere Seti Boyutları;
  • Kapaklı 1 adet kısa tencere 20 cm (yaklaşık 2.5l)
  • Kapaklı 1 adet derin tencere 16 cm (yaklaşık 1.9l)
  • Kapaklı 1 adet derin tencere 20 cm (yaklaşık 3.9l)
  • Kapaklı 1 adet derin tencere 24 cm (yaklaşık 5.7 l)

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Önizle

Hiç yorum yok