Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE
FALSE
TRUE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

Türkiye’nin en kuzeyinde lezzet durağı

Kuzeyin Lezzeti mottosuyla hizmet veren RISUS Park Restaurant, eşsiz konumu ile misafirlerine unutulmaz bir deneyim yaşatıyor. Artvin Kemalp...

Türkiye’nin en kuzeyinde lezzet durağı


Kuzeyin Lezzeti mottosuyla hizmet veren RISUS Park Restaurant, eşsiz konumu ile misafirlerine unutulmaz bir deneyim yaşatıyor. Artvin Kemalpaşa’da denize sıfır konumuyla, hem deniz hem doğa severlere pek çok imkan sunan RISUS Park Restaurant, tarihi ve kültürel yerlere yakınlığıyla da dikkat çekiyor. RISUS Park’ın eşsiz gün batımı manzarasıyla misafirler yerel lezzetlerin tadını çıkarabilir. Arzu edenler yemek esnasında Karadeniz dalgalarının sesine ya da her akşam farklı bir grubun icra ettiği müziğin ritmine kendini bırakabilir.

Türkiye’nin en kuzeyinde bulunan restoran ünvanını taşıyan RISUS Park, premium hizmetiyle Doğu Karadeniz Bölgesi’nde yerli ve yabancı turistlerin en çok ziyaret ettiği lezzet duraklarından biri olarak öne çıkıyor.

Türkiye’nin en hızlı büyüyen turizm destinasyonlarından Doğu Karadeniz Bölgesi’nde, bölgenin en uzun plajına sahip Artvin Kemalpaşa’da restoran hizmeti veren RISUS Park, doğa turizmi ile denizi birleştiren eşsiz bir konumda.

Mitolojik kahraman Kahkaha Tanrısı’dan ismini alan RISUS Park, yerel yemeklerinin yanı sıra, geleneksel Türk mutfağının gurme lezzetleriyle ile de misafirlerine keyifli bir Karadeniz deneyimi sunuyor.

Türkiye’nin Gürcistan’a açılan kapısı Sarp’a sadece 1,5 km mesafede bulunan RISUS Park Rize-Artvin havalimanına ise 40 dakika mesafede.

Türkiye’nin en kuzeyinde lezzet durağı

Çay tarlaları arasında doğa yürüyüşü yapabilirsiniz!

RISUS Park misafirleri, lezzet deneyimlerinin ardından arzu ederlerse restoranın önündeki sahilde Karadeniz’in meşhur sularında yüzebilir.

Doğu Karadeniz’in ruhunu yaşamak isteyenler ayrıca eşsiz çay tarlaları arasında doğa yürüyüşü yapabilir ya da sadece 45 dakika mesafede bulunan Türkiye'nin ilk ve tek biyosfer rezerv alanı Macahel’i ziyaret edebilirler.

Artvin Kafkasör, Rize Ayder Yaylası’nda unutulmaz bir gün yaşamak da alternatif aktiviteler arasında yer alıyor.

Premium restoran hizmeti veren RISUS Park’tan ve Gürcistan’ın en güzel şehir Batum’u da ziyaret edebilirsiniz. Teknoloji ürünleriyle bir cazibe merkezi olan Batum’a pasaport olmadan sadece kimlik kartıyla birkaç saat içinde gidip dönebilirsiniz.

Bol gezmeli bir günün sonunda ise Risus Park’ın eşsiz gün batımı manzarasıyla misafirler yerel lezzetlerin tadını çıkarabilir. Arzu edenler yemek esnasında Karadeniz dalgalarının sesine ya da her akşam farklı bir grubun icra ettiği müziğin ritmine kendini bırakabilir.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Önizle

Hiç yorum yok